HSC Csíkszereda – Ferencváros Bp. ESMTK 6:3 (vége) | Corona Brasov Wolves – Dab.Docler 4:5 (vége) | DVTK Jegesmedvék – Nové Zámky 4:2 (vége)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
HC MIKRON Nové Zámky
hétfő 02.12.2013, 18:30 • Miskolci Jégcsarnok • MOL Liga

48:06
    A Miskolc gólt szerzett!
    Újabb hazai gól! Polcík a jégen feküdt, a játék azonban nem állt meg, JURAJ DURCO elé került a pakk, aki balról, a harmad határáról eresztett meg egy hatalmas bombát, ami a bal felsőben kötött ki! 4-2!

45:54
    Harmadszor is vezet a Miskolc! Alig egészül ki az Érsekújvár, CURTIS DE BRUYN szlalomozik el a bal szélen, behúz a kapu elé, majd középről kilövi a hosszú felsőt! 3-2

32:42
    Az Érsekújvár gólt szerzett!
    Egy percig sem tart a hazaiak előnye, gyors érsekújvári támadás végén Martin Uhnák passzol PATRIK KORYTKO elé, aki jobbról közelről kilövi a rövid felső sarkot. 2-2

32:09
    Vezetnek a Jegesmedvék! A bulit követően MATTHEW BOYLE elé kerül a korong, aki középről, hat méterről kilövi a bal felsőt! 2-1!

Dénes Szarka

Gólok és gólpasszok: 33. Boyle (Bruyn, Popovics), 46. Bruyn (Fliszár), 49. Durco (Faith) – 33. Korytko (Uhnák, Hardi)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Gyenes (Duschek) – Boyle, De Bruyn, Dubek, Rafaj, Faith – Láda, Hegyi, Hajós, Szilágyi, Tóth – Durco, Vojtkó, Ritó, Miskolczi, Fliszár – Orosz, Budai, Popovics, Roczanov
    HC MIKRON Nové Zámky: Chovan (Krajcovic) – Baron, Kowalczyk, Stefanka, Weissmann, Caladi – Siska, Pavesic, Frolik, Uram, Polcik – Zajac, Král, Korytko, Ruzicka, Uhnák – Sucharda, Hardi

Játékvezetők: Halassy, Varjú – Gangel, Berger