HSC Csíkszereda – Ferencváros Bp. ESMTK 6:3 (vége) | Corona Brasov Wolves – Dab.Docler 4:5 (vége) | DVTK Jegesmedvék – Nové Zámky 4:2 (vége)
HSC Csíkszereda
6:3 (2:1, 4:0, 0:2)
Ferencváros Bp. ESMTK
hétfő 02.12.2013, 18:00MOL Liga

Magabiztos győzelmet aratott a csíki együttes. Ugyan az első harmad szoros volt, az utolsót pedig a vendégek nyerték, de így is sima vereséget szenvedtek. A hazaiaknak tehát sikerült visszavágniuk a legutóbbi 5:1-es budapesti vereségért.

Köszönöm a figyelmüket! (20:38:21)

60:00

59:14
    A Ferencváros gólt szerzett!

ANTTI OJANEN tovább csökkenti a különbséget a két csapat között!

Gólpassz: Berta Ákos és Wéber Zsolt

59:00
    Egy perc választ el minket a mérkőzés végétől.

58:00
    Két perc van hátra a találkozóból.

57:37
    Szőcs (HSC Csíkszereda) testreütés miatt áll ki két percre.

55:29
    Curilla (HSC Csíkszereda) kap két percet fejre irányuló támadás miatt. Emellett tíz perces fegyelmi büntetésben is részesül.

54:53
    A Ferencváros csapata kap kétperces csapatbüntetést, oka: cserepad kisbüntetés.

53:35
    Molnár (HSC Csíkszereda) lökött hátulról, ezért két percet kap. Emellett tíz perces fegyelmi büntetésben is részesült.

52:56

Szépítenek a fővárosiak! KISS GÁBOR veszi be Ruczuj kapuját!

Gólpassz: Dusán Sijka

51:28
    Farkas (HSC Csíkszereda) korcsolyázik le bottal akasztás miatt két percre.

46:55
    Páros kiállítás: Berta (Ferencváros Budapest ESMTK) kap tíz perces büntetést hivatalos személyek megsértése miatt.

Lindquist (Ferencváros Budapest ESMTK) fejre irányuló támadás miatt kap két percet. Emelleltt tíz perces fegyelmiben is részesül.

46:55
    Tőkési (Ferencváros Budapest ESMTK) kap végleges fegyelmi büntetést!

44:46
    Tőkési (Ferencváros Budapest ESMTK) kap 2+2 percet testreütésért.

40:01

A második harmadban lemosta ellenfelét a csíkszeredai együttes. A találkozó már eldőlt, csak a gólkülönbség kérdéses.

Maradjanak velünk!

40:00

39:07
    Kiegészültek a fővárosiak.

39:00
    Egy perc válasz el minket a második játékrész végétől.

38:00
    Két perc van hátra a második harmadból.

37:06
    Lencsés (Ferencváros Budapest ESMTK) akadályozás miatt ül két percet.

35:03
    Teljes létszámban a vendéglátók.

33:03
    Curilla (HSC Csíkszereda) palánkra lökés miatt áll ki két percre.

30:42
    Tőkési (Ferencváros Budapest ESMTK) durva játék miatt áll ki két percre.

29:00
    Eldőlt a mérkőzés, már csak a gólarány kérdéses.

28:25
    A HSC gólt szerzett!

Mesterhármast ér el BECZE TIHAMÉR! A hazai hokis góljával már féltucatnál járnak az erdélyiek!

Gólpassz: Farkas Tihamér és Kósa Endre

26:59

Újra emberelőnyös helyzetben találnak be a vendéglátók! BECZE TIHAMÉR az ötödik találatot is beüti a hazaiak részéről.

Gólpassz: Marek Curilla és Góga Attila

25:50
    Csere a Ferencváros kapujában, Meravy le, Budai be.

25:50
    Dancsfalvi (Ferencváros Budapest ESMTK) testreütés miatt áll ki két percre.

25:35

Kihasználja emberelőnyét a házigazda! JOZEF HRUBY tovább növeli a hazaiak előnyét.

Gólpassz: Becze Tihamér és Moldován Ervin

24:08
    Feil (Ferencváros Budapest ESMTK) palánkra lökés miatt kiáll két percre.

23:39

Újra kétgólos előnyben a csíkszeredaiak! Ezúttal JOZEF HRUBY talál be Meravy kapujába.

Gólpassz: Góga Attila és Mihály Ede

20:01

Jól kezdtek az erdélyiek, kétgólos előnyre tettek szert. Ezt követően szépített a Fradi, ez még jól jöhet a fővárosiaknak. Továbbra is nyílt a találkozó, bármi lehetséges.

20:00

19:00
    Egy perc választ el minket az első szünettől.

18:00
    Két perc van hátra az első harmadból.

16:18

Szépít a fővárosi együttes! ARTYOM VASZJUNYIN veszi be Ruczuj kapuját.

Gólpassz: Mestyán István és Dusán Sijka

14:00
    Mindkét fél kiegészült, immár 5-5 küzd egymás ellen.

12:00
    Papp (HSC Csíkszereda) fogta ellenfelét, jutalma egy kétperces büntetés.

12:00
    Kiss (Ferencváros Budapest ESMTK) szabálytalan felszerelés miatt kénytelen két percet ülni.

11:35
    Kiegészültek a vendéglátók.

10:00
    Az első játékrész felénél járunk.

09:35
    Molnár (HSC Csíkszereda) gáncsolás miatt áll ki két percre.

06:25

Kétgólos előnyre tesz szert az erdélyi együttes. BECZE TIHAMÉR növeli a vendéglátók előnyét.

Gólpassz: Bors Huba-Ferenc

02:16

Vezetést szerez a házigazda! MAREK CURILLA veszi be Meravy kapuját.

Gólpassz: Góga Attila

00:01

HSC Csíkszereda: Ruczuj – Hruby, Góga, Curilla, Mihály, Novak – Kósa, Nagy, Moldován, Szőcs, Bíró T. – Bors, Flinta, Molnár, Becze, Farkas – Gecse, Hildebrand, Péter, Bíró O. Edző: Gál Sándor

Ferencváros-ESMTK: Meravy – Győri, Ölander, Feil, Dancsfalvi, Berta – Mestyán, Tőkési, Pál, Fodor, Potila – Lencsés, Lindquist, Ojanen, Vaszjunyin, Sijka – Wéber, Horváth, Borbás, Kiss Edző: Dobos Tamás

Játékvezetők: Gergely, Toparceanu – Mathé, Butucel

A bemelegítés már befejeződött, lassan kezdődik a mérkőzés.

Kedves Szurkolók!

A Ferencváros-ESMTK gárdája Székelyföldre látogat, ahol a HSC Csíkszereda csapatával mérkőzik meg. Rangadó ez a javából! Hogy miért? A vendégek jelenleg a második helyen vitézkednek a MOL Ligában, míg a csíkszeredaiak a harmadik helyet foglalják el. Tegnap a Fradi Brassóban lépett pályára, s meglepetésre győztesen hagyta el a játékteret. Utóbbi öt meccsüket megnyerték az erdélyiek, így igen pazar sorozatot produkálnak eddig. A fővárosiak mérlege is hízelgő, ők sorozatban négy győzelmet zsebeltek be ezidáig. Legutóbb két hete játszottak egymással a csapatok a fővárosban, akkor a Ferencváros kiütéses, 5:1-es győzelmet aratott. Vajon ma mire mennek egymással a felek? Kiegyenlített, szoros mérkőzésre számítunk, nagy csata várható! Győzzön a jobbik csapat!

Jó szurkolást, jó szórakozást kívánok!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 19:00 - kor kezdődik.

Tinta Sándor

Gólok és gólpasszok: 3. Curilla (Góga), 7. Becze (Bors), 24. Hruby (Góga, Mihály), 26. Hruby (Becze, Moldován), 27. Becze (Curilla, Góga), 29. Becze (Farkas, Kósa), 53. Kiss (Sijka) – 17. Vaszjunyin (Mestyán, Sijka), 60. Ojanen (Berta, Wéber)

Ferencváros Bp. ESMTK: Meravy (26. Budai) – Győri, Ölander, Feil, Dancsfalvi, Berta – Mestyán, Tőkési, Pál, Fodor, Potila – Lencsés, Lindquist, Ojanen, Vaszjunyin, Sijka – Wéber, Horváth, Borbás, Kiss Edző: Dobos Tamás