Arsenal FC – Hull City 2:0 (vége) | Liverpool F.C. – Norwich 5:1 (vége) | Manchester United – Everton FC 0:1 (vége)
Southampton FC – Aston Villa FC 2:3 (vége) | Stoke City – Cardiff City FC 0:0 (vége) | Sunderland AFC – Chelsea F.C. 3:4 (vége)
Swansea City – Newcastle United 3:0 (vége) | West Bromwich Albion – Manchester City 2:3 (vége) | Fulham FC – Tottenham Hotspur 1:2 (vége)
Swansea City
3:0 (1:0)
Newcastle United
szerda 04.12.2013, 20:45 • Liberty Stadium, Swansea • Barclays Premier League

Az első félidő végén szerzett szerencsés gólnak és a második játékrészben mutatott remek játéknak köszönhetően, végül könnyedén tartotta otthon a három pontot a Swansea City.

Köszönjük a figyelmet! (22:43:32)

90+3
    Shelvey szerelte remekül Rémy-t.

90+2
    Egymás után négyszer végezhetett el bedobást a Swansea a bal oldalon.

90+1
    Már egyik csapat sem akar igazán játszani, hátul járatja a labdát a hazai gárda.

90
    Három perc a hosszabbítás.

90
    Lamah-ot rúgta fel hátulról Rémy.

89
    Haidara próbált erőszakosan labdát szerezni, de nem járt sikerrel a meccs legjobbjának megválasztott Shelvey ellen.

88
    Chico végezte el, de nem okozott veszélyt a beadás.

87
    Routledge-et szerelte Sissoko, így szöglettel jöhet a Swansea.

86
    Haidara vágta fel csúnyán Dyer-t, sárga lap a jutalma.

84
    Az utolsó hazai csere is megvolt: Pozuelo-t Routledge váltotta.

83
    Kezd kiütésessé válni az eredmény, úgyhogy oda kell figyelniük a vendégeknek a hátralévő percekben, nehogy nagyobb verésbe fussanak bele.

81
    A Swansea gólt szerzett!

JONJO SHELVEY kap egy passzt de Guzman-tól, a kaputól 30 méterre, majd állítgatás nélkül kilövi a bal felső sarkot! Krul hiába úszott a levegőben nem volt esélye, 3-0!

80
    Debuchy szerelte remekül de Guzman-t az oldalvonal mellett.

79
    Dyer-t választották el a labdától a tizenhatoson belül.

77
    Az utolsó vendég csere is megtörtént: Williamson le, Yanga-Mbiwa be.

76
    Egy hazai szöglet után egy vendég kontra futott végig, de nem alakult ki nagy helyzet.