Lombard Pápa FC – BFC Siófok 1:1 (vége) | Szombathelyi Haladás – Nyíregyháza 0:2 (vége) | Pécsi MFC – Budapest Honvéd FC 1:0 (vége)
Győr – Kaposvári Rákóczi FC 2:1 (vége) | Újpest FC – Ferencvárosi Torna Club 1:0 (vége) | Diósgyőri VTK – Fehérvár 1:0 (vége)
Diósgyőri VTK
1:0 (1:0)
MOL Fehérvár FC
szerda 04.12.2013, 18:00 • DVTK-stadion, Miskolc • Magyar Kupa

Solymosi Péter lefújja a mérkőzést, a DVTK hatalmas küzdelemben tartotta meg előnyét, a második félidőben hatalmasat javuló védekezése és az első félidőben kritikus helyzetekben mentő kapusa révén. Futács góljával tehát a miskolciak a nyolc között! Köszönöm az egész évi figyelmet, Diósgyőr búcsúzik erre az esztendőre, de februárban a Ligakupában jön a folytatás! Kellemes ünnepeket és sikerekben gazdag új esztendőt kívánok minden kedves Olvasónak! (19:52:09)

90+3
    Brachi szabadrúgása elszáll a sorfal fölött, egyenesen Rajic kezébe!

90+3
    Solymosi tologatja még a diósgyőri sorfalat.

90+2
    Kostic kap sárgát reklamálásért.

90+2
    Szabadrúgás húsz méterre a kaputól! Gohér lépett oda Mamadunak, Brachi a labda mögött!

90+1
    Gohér fejeli ki Brachi beadását.

90
    William Alves erősítheti a védelmet a hosszabbításban, Augusto Batioja hagyja el a pályát. A hosszabbítás pedig három perc lesz.

89
    Megint Calatayud! Ezúttal Bacsa jut labdához az egyszemélyes kontra során, majd lövését vetődve tolja ki a vendégek hálóőre.

86
    Calatayud véd ezúttal óriásit! Gohér beadása után Nikházi fejel szép mozdulattal, a kapus pedig a levegőben úszva tolja ki a labdát a léc alól.

86
    Gohér előzi meg Gyurcsót és szabadít fel.

85
    Futács jön le, Takács Péter a helyén. Skandálást és tapsot kap a gólszerző is.

84
    Bacsa emeli be balról a labdát, Batiojának kicsit magas, így nem tud jól fejelni.

83
    Diósgyőri szöglet jöhet.

83
    José Gomes harmadik cserelehetőségét is elhasználja, Oliveira helyett Gyurcsó a pályán a hajrára.

82
    Nikolics kap nagy labdát, de lesen.

82
    Takács Péter lesz a második hazai csere majd.

81
    A szabadrúgást kifejelik, a kipattanóból Oliveira tüzel, Futácsot találja telibe.