Arsenal FC – Hull City 2:0 (vége) | Liverpool F.C. – Norwich 5:1 (vége) | Manchester United – Everton FC 0:1 (vége)
Southampton FC – Aston Villa FC 2:3 (vége) | Stoke City – Cardiff City FC 0:0 (vége) | Sunderland AFC – Chelsea F.C. 3:4 (vége)
Swansea City – Newcastle United 3:0 (vége) | West Bromwich Albion – Manchester City 2:3 (vége) | Fulham FC – Tottenham Hotspur 1:2 (vége)
West Bromwich Albion
2:3 (0:2)
Manchester City
szerda 04.12.2013, 21:00 • The Hawthorns, Birmingham • Barclays Premier League

Köszönjük a figyelmüket! (23:09:48)

Az eredmény nem ezt mutatja, de összességében roppant magabiztos győzelmet aratott idegenben a City. Gyorsan kétgólos előnyt szereztek az első félidőben, amit büntetőből negyedórával a vége előtt még növelni is tudtak. Mindez azonban túlságosan magabiztossá tette őket, de a West Brom már túl későn szerezte a góljait, az egy pont megszerzésére szemernyi esélye sem volt. Jobb csapat a City, mai győzelme megérdemelt.

90+6
    Navas jobboldali beadását Rodwell fejeli a jobb sarok mellé.

90+4
    A West Bromwich gólt szerzett!
    Vydra ugratja ki középen VICTOR ANICHEBE-t, aki megelőzi Demichelist, és 11 méterről lő a bal alsó sarokba.

90+4
    Navas húzna el a jobboldalon, de Yacob szépen szereli.

90+3
    Ridgewell baloldali beadását vágják ki a vendégvédők.

90+1
    Reid jobboldali beívelését Zabaleta fejeli ki.

90
    Négy perc a hosszabbítás.

89
    Berahino balról, 17 méterről eleresztett lövését üti ki a bal sarokból Pantilimon.

88
    A kétgólos Yaya Tourét Rodwell váltja a vendégeknél.

88
    A Dzekót felrúgó Olsson kap sárga lapot.

87
    Olsson passzát Gera hosszan veszi át hosszan, így szerelni tudják.

87
    Brunt indítása hosszú a jobb szélre, Anichebe már nem tudja benntartani.

85
    Berahino ugratja ki balösszekötőben Vydrát, akinek középre adott labdája Kolarovról szögletre vágódott volna, ha nincs ott COSTEL PANTILIMON kapus, akiről a kapuba pattant. Öngól.

84
    Berahino baloldali beadását Demichelis vágja oldalra.

84
    Tömött sorokban indulnak haza a West Brom drukkerei...

83
    Gera jobboldali szögletét Olsson fejeli fölé.

Attila Varsányi

Gólok: 85. Pantilimon (öngól), 90+4. Anichebe – 9. Agüero, 24. Yaya Touré, 74. Yaya Touré (bünt.)

Lapok:   88. Olsson (WBA)

West Bromwich Albion: Myhill – Reid, McAuley, Olsson, Ridgewell – Amalfitano (76. Vydra), Yacob, Morrison (64. Gera), Long (64. Anichebe) – Berahino, Brunt. Menedzser: Steve Clarke
    Cserék: Daniels (k), Popov, Lugano, Anichebe, Vydra, Gera, Sessegnon

Manchester City: Pantilimon – Zabaleta, Kompany, Demichelis, Kolarov – Fernandinho, Yaya Touré (88. Rodwell) – Jesús Navas, Agüero (69. Milner), Nasri (77. Javi García) – Dzeko. Menedzser: Manuel Pellegrini
    Cserék: Hart (k), Richards, Lescott, Milner, Negredo, Javi García, Rodwell

Játékvezetők: Foy – Kirkup, Wilkes – Dean

Nézőszám: 22943