Dab.Docler – HSC Csíkszereda 7:0 (vége) | Budapešť – Corona Brasov Wolves 1:3 (vége)
Dab.Docler
7:0 (0:0, 4:0, 3:0)
HSC Csíkszereda
vasárnap 08.12.2013, 18:00 • Dunaújvárosi Jégcsarnok • MOL Liga

A harmad elején egy Danton kapuralövés után Hüffner vett elégtételt Dantonon, a Kalninson elkövetett szabálytalansága miatt. Majd a harmad hátralevő részében újvárosi fölény jellemezte a mérkőzést. Előbb Azari majd Peterdi lőtt gólt. A vége előtt nemsokkal még Lindgren is betalált. A HSC továbbra is hadilábon állt a góllövéssel, így biztos győzelmet aratott a DAB Docler gárdája! (20:13:56)

60:00

58:58
    Shvidki lövése megy el a kapu mellett

58:01
    Nagy Richárd kékvonalas lövését védi Onodi

56:29
    A Dunaújváros gólt szerzett! Gólszerző: VICTOR LINDGREN!

Lindgren kékvonalas lövése Onodi mellett vágódott a kapuba

55:14
    Gecse büntetése 2 perc bottallökésért

55:00
    Nagy Richárd lövése a kapuvasról vágódik le

53:35
    A Dunaújváros gólt szerzett! Gólszerző: PETERDI IMRE! Gólpassz: Azari Zsolt!

49:57
    A Dunaújváros gólt szerzett! Gólszerző: AZARI ZSOLT! Gólpassz: Galanisz Nikandrosz, Peterdi Imre!

Galanisz passzolt középre Azarihoz, aki csak belerakta az ütőjét a passzba, ami úgy Onodi mellett a kapuba vágódott!

49:32
    Bencze kap egy kiugratást, de lövése elkerüli Kalnins kapuját

49:21

49:01
    Szappanos egyedül mehet kapura, de lövését Onodi védi bravúrral

48:42
    Shvidki alapvonalas lövését ütötte ki Kalnins, majd Moldován jobboldali lövésébe Hüffner teszi bele az ütőjét, a korong a védőhálóban landol

47:21
    Gröschl büntetése 2 perc gáncsolásért

46:36
    Curilla kapott egy remek indítást, baloldali lövését biztosan fogta Kalnins

46:12
    Ladányi ugratta ki Szappanost, de a csatár rosszul vette át a korongot, így Onodi lecsapott rá

Lepsényi Zsolt

Gólok és gólpasszok: 26. Szappanos (Ladányi), 31. Ladányi, 32. Galanisz, 36. Galanisz (Azari), 50. Azari (Galanisz, Peterdi), 54. Peterdi (Azari), 57. Lindgren

Dab.Docler: Kalnins (Kiss T.) – Lindgren, Hüffner, Somogyi, Ladányi, Szappanos – Huba, Jabornik, Galanisz, Kiss Á., Azari – Hruby G.. Nagy R., Pavuk, Papp V., Gröschl – Sabados, Erdélyi. Léránt, Peterdi, Hegyi
    HSC Csíkszereda: Ruczuj (Ónódi) – Hruby J., Góga, Mihály, Novak, Curilla – Salló, Papp Sz., Moldován, Szőcs, Bíró T., Bors-Huba, Nagy I., Shvidki, Becze, Danton – Kósa, Gecse, Farkas, Péter, Bíró O.

Játékvezetők: VARJÚ ÁRPÁD, NÉMETH MÁRTON, Abonyi Attila, Juhász Gábor