Tunézia – Magyarország_dup 24:26 (vége)
Tunézia
24:26 (15:15)
Magyarország_dup
hétfő 09.12.2013, 14:45 • Szerbia, Újvidék (Novi Sad), Spens Aréna • Világbajnokság

Váratlanul nehéz mérkőzés kerekedett ma ebből az összecsapásból.
    A mérkőzés legjobbja a tunéziai Dhaouadi lett, nem érdemtelenül.
    Szerencsére végül a két pontot begyűjtöttük, de nem igazán tudtuk pihentetni a kulcsjátékosainkat, Tomori is gyakorlatilag csak néhány perc pihenőt kapott a meccsen.
    A küzdőszellemmel nem volt gond, de védekezésben a piros mezesek középső embereit nem sikerült fognunk.
    Abszolút dicséret illeti meg a tunéziai válogatottat, szemet gyönyörködtető gólokat szereztek átlövésből, nekünk pedig nem igazán sikerült ma semmi.
    Az utolsó pár percben azért kialakítottunk egy két gólos különbséget, ami végül ki is tartott a lefújásig.
    A következő meccsen Ausztrália ellen egészen biztosan nem lesz nehéz dolgunk, de a Románia és Németország elleni összecsapásokig rengeteget kell javítanunk a játékunkon.
    Tény azonban, hogy egyelőre két meccs után 4 pontunk van és ez a legfontosabb.
    Holnap is közvetítjük 19 óra 15 perctől az ausztrálok elleni mérkőzést, tartsanak akkor is velünk, illetve kollégámmal!
    Köszönöm figyelmüket!
    ---- (16:19:00)

60
    Mérkőzés vége. (24:26)

60
    CHEBBAH mutatta meg, hogy 5 másodperc is elég felérni és gólt szerezni, így végül 24-26 a végeredmény. Győzött Magyarország, de ez nagyon szenvedős volt. (24:26) (24:26)

60
    A slusszpoén TOMORIÉ, talpról bebombázta középről. (23:26) (23:26)

60
    Technikai hiba, megszerezzük a labdát, fél perc hátra, ez már megvan! (23:25) (23:25)

60
    Szucsánszki két perces kiállítást kap, megtámasztotta ellenfelét, majd elesett és a színészkedésért kapta a büntetést. (23:25) (23:25)

60
    TOMORI gyönyörű gólt szerzett egy befutás után balról a kapus feje fölött. (23:25) (23:25)

59
    Megúsztak egy lépéshibát a piros mezesek. Passzív jelzés közben, majd lépéshiba most már befújva. (23:24) (23:24)

58
    Tomori lő kapufát, az ismétlést Szucsánszki mellé lövi egy védő szorításában. (23:24) (23:24)

58
    Elghaoui találja el Tomori nyakát és arcát védekezés közben, két percre kiáll. 2:35 van a végéig. (23:24) (23:24)

58
    KILANI a bal szélről besodródott, Kiss feje fölött bebombázta. (23:24) (23:24)

57
    Tomori magára vont két védőt, majd balra végigjátszottuk a figurát, VÉRTEN pedig szép szögből még szebb gólt lőtt a bal szélről! Kettő ide végre! (22:24) (22:24)

56
    Kiss Éva a kapuban újra. Passzívot mutatnak a bírók közben. Chebbah lövését pedig Kiss elvetődve védte, támadhatunk. (22:23) (22:23)

55
    TOMORI befutásból szerez gólt, nem tudták megfogni, pedig próbálták közben lerántani is. (22:23) (22:23)

54
    ELGHAOUI lefordult Tomoriról, középről bevetődve szerzett látványos gólt. (22:22) (22:22)

53
    Labdaszerzés, majd gyors indítás, VÉRTEN pedig középen ziccerben a kapus lába alatt bepattintja nagyon szépen! (21:22) (21:22)

52
    TRISCSUK rázta meg magát, keresztbe futott, majd jobb kettőből szép átlövésgólt szerzett. (21:21) (21:21)

52
    TOUMI ismét eredményes egy szép átlövéssel középről, úgy tűnik, ma ez a gyengénk! Vezetnek a piros mezesek. (21:20) (21:20)

51
    Görbicz átlövését is fogta Abdallah, a vezetésért támad Tunézia 9,5 perccel a vége előtt. (20:20) (20:20)

Tunézia: Abdallah, Omrani, Ben Slama – Daoula, Elghaoui, Rejeb, Sfar Ben Chker, Toumi, Hlaili, Kilani, Chebbah, Hachana, Dhaouadi, Yahiaoui, Jaouadi, Kouki
    Magyarország_dup: Herr, Kiss – Triscsuk, Vérten, Szucsánszki, Vincze, Bulath, Görbicz, Szamoránsky,