Nové Zámky – Dab.Docler 3:4 (1:2 szétlövés után) | Budapešť – Ferencváros Bp. ESMTK 3:4 (vége)
UTE Újpest Budapešť
3:4 (2:0, 1:2, 0:2)
Ferencváros Bp. ESMTK
vasárnap 22.12.2013, 18:30 • Újpesti Jégcsarnok, Budapest • MOL Liga

50:38
    A Ferencváros gólt szerzett!
    Gólszerző PÁL Z.. Nagyot fordult a meccs, már a Fradi vezet 0-3-ról! PÁL ZOLTÁN a mérkőzésen már a második gólját szerezte, most az előbbi gólszerző Mestyán István volt az asszisztos! 3-4

47:45
    Gólszerző MESTYÁN. Egyenlített a Fradi! Az első belőtt emberelőny, MESTYÁN ISTVÁN talált be közelről! 3-3

37:55
    Gólszerző PÁL Z.. Már csak egy gól a hazaiak előnye! PÁL ZOLTÁN addig húzogatott, míg a végén behelyezte a korongot Pleszkán kapujába! 3-2

34:55
    Az FTC gólt szerzett!
    Gólszerző OJANEN. Assziszt: Potila és Ölander.Szépített a Fradi! ANTTI OJANEN lőtte be a korongot Potila és Ölander szép játéka végén! 3-1.

31:10
    Az Újpest gólt szerzett!
    Gólszerző COLEMAN. DAVID COLEMAN kilépett egy koronggal emberhátrányban és Meravy mamutjai között belőtte a hazaiak harmadik gólját! 3-0

12:56
    Gólszerző VIRÁG T.. Egy percen belül két újpesti találat! Ezúttal David Coleman indításával VIRÁG TAMÁS ugrott ki és a felső sarokba vágta a korongot! 2-0

12:05
    Gólszerző CRICHTON. Assziszt: Sweeney. Vezet az Újpest! CODY CRICHTON vágta be Roscoe Sweeney passzából a korongot Meravy kapujába! 1-0

Juhász Attila

Gólok és gólpasszok: 13. Crichton (Sweeney), 13. Virág T. (Coleman), 32. Coleman – 35. Ojanen (Potila, Ölander), 38. Pál Z. (Lindquist, Dancsfalvi), 48. Mestyán (Potila, Ölander), 51. Pál Z. (Mestyán)

UTE Újpest Budapešť: Pleszkán – Zalavári, Maklári, Szirányi D., Pichler, Farkas L. S. – Horváth A., Bereczki, Sweeney, Dubetz, Crichton – Garbacz, Sommer, Virág T., Virág Cs., Coleman – Vecaj, Németh P., Fekti, Kovács V., Dömötör. Vezetőedző: Ancsin János.
    Ferencváros Bp. ESMTK: Meravy – Géczi, Lindquist, Feil, Kiss G., Berta – Győri, Ölander, Ojanen, Vaszjunyin, Sijka – Lencsés, Mestyán, Pál Z., Dancsfalvi, Potila – Wéber, Tőkési, Horváth D., Borbás, Papp Cs. Vezetőedző: Dobos Tamás

Játékvezetők: Kincses, Halassy, Gangel, Ozsváth