Magyarország_dup
31:22 (12:14)
Bahrein
hétfő 30.12.2013, 11:00Felkészülési mérkőzések

Nehézkes, döcögős kezdés után végül a második félidőben sikerült felőrölni Bahrein legjobbjait. Császár Gábor ma nagyot játszott, az ő klasszisa mindenképpen kellett hogy végül sima legyen a vége. Mellette még Nagy Kornélt emelhetjük ki, átlövéseivel fontos pillanatokban szerzett gólokat.
    A válogatott mai teljesítményével ugyanakkor közel nem lehetünk elégedett, Dániában jóval nehezebb feladat vár a csapatra.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (12:38:25)

60
    Mérkőzés vége. (31:22)

60
    Jó hazai blokk után ZUBAI lerohanásból varrja be. (31:22) (31:22)

59
    CSÁSZÁR a felsőbe vágja a büntetőt. (30:22) (30:22)

58
    Eladott labda mind a két oldalon, a vendégek támadhatnak. (29:22) (29:22)

57
    Zubait tépték meg a beállóban, büntetőt dobhatunk. (29:22) (29:22)

56
    Labdát csentünk, de nem sikerült a leindítás. Visszarendeződtek a vendégek. (29:22) (29:22)

55
    Madan kapott két percet, Harsányit próbálta megakadályozni a gólszerzésben. (29:22) (29:22)

55
    Tatai védés után HARSÁNYI lerohanásból eredményes. (29:22) (29:22)

54
    Tatai bravúrja után HARSÁNYIT szabálytalanul se tudják megállítani, végigrobog a labdával a pályán. (28:22) (28:22)

53
    Nagy kapott két percet, emberelőnyben támadhatnak a vendégek. (27:22) (27:22)

52
    Bahreini kihagyott támadás után CSÁSZÁR eredményes lerohanás után. (27:22) (27:22)

51
    CSÁSZÁRNAK a büntető se okozott gondot, könnyedén pattintotta be. (26:22) (26:22)

51
    Zubai kapott egy jó labdát a beállóban, büntetőt harcolt ki. (25:22) (25:22)

50
    Tatai védés után Magyarország támadhat. (25:22) (25:22)

49
    Ellépték a vendégek, nálunk viszont Nagy Kornél adja el a labdát. Bahrein támadhat. (25:22) (25:22)

48
    Tatai nagyot véd a kapuban, viszont rosszul indítja Zubait. Bahrein támadhat. (25:22) (25:22)

48
    Bahrein ismét időt kért. (25:22) (25:22)

47
    Kimaradt vendégtámadás után ZUBAI végigrobog, ziccerben pedig már nem is hibázott. (25:22) (25:22)

47
    CSÁSZÁR bejött támadásba, és hála istennek ma nem nagyon tud hibázni. Átlövésével kettővel vezetünk. (24:22) (24:22)

46
    MADAN a szaggatottról pattintotta be. Nem tudunk leszakadni a vendégekről. (23:22) (23:22)

46
    NAGY átlövésével kettővel vezetünk. (23:21) (23:21)

45
    Tatai védett nagyot, mi támadhatunk. (22:21) (22:21)

44
    Bahrein időt kért. (22:21) (22:21)

44
    Kimaradt bahreini támadás után NAGY lerohanásból szemtelenül átejti a vendégek kapusát. (22:21) (22:21)

43
    CSÁSZÁR tartja a lelket a társakban, betörésből varrta be. (21:21) (21:21)

42
    CSÁSZÁR megint! Szépen vált le ellenfeléről, majd pontosan lőtte ki a jobb felsőt. (20:21) (20:21)

41
    MADAN ismét a gólszerző, átlövésből növelte a vendégek góljainak számát. (19:21) (19:21)

40
    NAGY átlövésből esélyt sem adott a vendégek kapusának. (19:20) (19:20)

39
    EID eredményes betörésből. (18:20) (18:20)

39
    CSÁSZÁR most a nyerőemberünk, bátran tört be, onnan pedig már nem okozott gondot a gólszerzés. (18:19) (18:19)

38
    MADAN a szaggatottról laposan vágja be. Ki kellene lépni rá. (17:19) (17:19)

Megint egy páros kiállítás. Zubai, illetve Merza kapott két percet. (17:18) (17:18)

37
    NAGY lerohanásból egyre hozza fel a mieinket. (17:18) (17:18)

37
    Kijönnek nyitott védekezésre a vendégek, NAGY KORNÉL egy csellel megverte ellenfelét, majd a felsőbe bombázott. (16:18) (16:18)

36
    HUSSAIN beállóból eredményes, Schuch nem figyelt rá. (15:18) (15:18)

36
    CSÁSZÁR kezdi elkapni a fonalat, átlövésből ezúttal is nagyon bevarrja. (15:17) (15:17)

35
    Ilyés kapott két percet visszahúzásért. (14:17) (14:17)

35
    CSÁSZÁR átlövésből eredményes. (14:17) (14:17)

34
    MERZA volt szemfüles, lapos lövése utat talál a magyar kapuba. (13:17) (13:17)

34
    CSÁSZÁR jött be támadásba, szépen játszották meg a társak, átlövésből kipókhálózta a bal felsőt. (13:16) (13:16)

33
    MADAN a kispadról jött be támadásba, átlövésgóljával már néggyel vezetnek a vendégek. (12:16) (12:16)

32
    Harsányi lövését bravúrral védte Jalil. (12:15) (12:15)

32
    Nem figyeltünk a szélre, QADER sikerült ellőnie Székely mellett. (12:15) (12:15)

31
    Bahrein kezdte a második félidőt. (12:14) (12:14)

31
    Elkezdődött a második félidő. (12:14)

Nem ilyen első félidőről álmodoztunk, mindenképpen hatalmas meglepetés Bahrein vezetése. Álmosan, komótosan játszunk, védekezésünk szellős, támadásban pedig sok a technikai hiba. Mocsai kapitánynak minden bizonnyal van bőven mondanivalója a szünetben.
    Maradjanak velünk a folytatásban is!

30
    Befejeződött az 1. félidő. (12:14)

30
    EID összeszedte a labdát a beállóban, onnan pedig már nem volt nehéz dolga. Székely nem védhette. (12:14) (12:14)

29
    ANCSIN átlövésből szerez fontos gólt. (12:13) (12:13)

29
    EID kapott jó labdát a beállóban, nem figyeltünk rá. Könnyű gólt szerzett. (11:13) (11:13)

28
    LÉKAI egy szép csellel becsapta védőjét, emberhátrányban okos gólt pattint a vendégek kapujába. (11:12) (11:12)

28
    BAHAM ezúttal is pontosan értékesíti a büntetőt. (10:12) (10:12)

27
    Ancsin kapott két percet visszahúzásért, ráadásul Bahrein büntetőt is dobhat. (10:11) (10:11)

27
    Kijönnek nyitott védekezésre a vendégek. Szalafai lövi át a falat, Jalil lábbal védett. Bahrein támadhat. (10:11) (10:11)

26
    Magyarország időt kért. (10:11) (10:11)

25
    BAHAM esélyt nem adott Székelynek, nagyon bevágta a büntetőt. (10:11) (10:11)

25
    Schuch védekezett túlságosan keményen, büntetőt dobhatnak a vendégek. (10:10) (10:10)

24
    SZALAFAI ment be a falba, ziccerből pedig már nem is hibázott. (10:10) (10:10)

23
    QADER átlövésből megszerzi a vendégek tizedik gólját. (9:10) (9:10)

22
    VARSANDÁN ezúttal szélről pontosan célzott. (9:9) (9:9)

21
    Varsandán nagyon mellé durrantott, a vendégek támadhatnak. (8:9) (8:9)

20
    Nem megy a játék a mieinknek, sok az eladott labda. Ismét Bahrein támadhat. (8:9) (8:9)

20
    Ilyés nem lépett ki rá, YOUSEF pedig jobbátlövőből megnézte a sarkot. (8:9) (8:9)

19
    Eladjuk a labdát, Bahrein átveheti a vezetésért támadhat. (8:8) (8:8)

18
    MAQABI átlövésével egyenlő. (8:8) (8:8)

18
    ANCSIN is beköszöntött egy átlövéssel. Kipókhálózta a bal felsőt. (8:7) (8:7)

17
    Kettős kiállítás. Tőlünk Ilyés, a vendégektől Ali kapott két percet. (7:7) (7:7)

Kihagyott magyar támadás után QADER lerohanásból egalizál. (7:7) (7:7)

16
    Székely parádézik a kapuban, egymásután kétszer is nagyot védett. Magyarország támadhat. (7:6) (7:6)

15
    Bahrein időt kért. (7:6) (7:6)

15
    Magyar kimaradt támadás után a vendégek jöhetnek. (7:6) (7:6)

14
    MADAN bátran vállalkozik, lövése ezúttal is utat talál a magyar kapuba. (7:6) (7:6)

13
    Jalil védi Mocsai átlövését, a vendégek támadhatnak. (7:5) (7:5)

12
    MERZA góljával tovább zárkózik Bahrein. Balátlövőből volt eredményes. (7:5) (7:5)

11
    HARSÁNYIRA játszották ki az akciót, a Tatabánya szélsője be is varrta. (7:4) (7:4)

10
    MADAN nagyon él egyelőre, bátran ment be a darálóba. (6:4) (6:4)

9
    SZALAFAI átlövésből könnyedén pattintja be. (6:3) (6:3)

8
    MADAN lövi át a falunkat, nem figyeltünk rá kellően. (5:3) (5:3)

7
    Lerohanás után ismét SZÖLLŐSI a gólszerzőnk. (5:2) (5:2)

7
    SZÖLLŐSI nagyon él a beállóban, szépen játszották meg a társak. (4:2) (4:2)

QADER emberhátrányból is betalál. Ez kár volt, nem figyeltünk rá eléggé. (3:2) (3:2)

6
    Mocsai büntetőjét lábbal védte a vendégek hálóőre. (3:1) (3:1)

6
    Madan kap két percet visszahúzásért, mi büntetőt dobhatunk. (3:1) (3:1)

5
    Schuch kapja le a levegőből ellenfelét, marad a labda a vendégeknél. Majd Székely véd egy átlövést. (3:1) (3:1)

4
    Határozott védekezés után Bahrein támadhat. (3:1) (3:1)

4
    Remek passz MOCSAINAK, aki jobbátlövőből nagyon bevágja a bal alsóba. (3:1) (3:1)

3
    HUSSAIN révén Bahrein is megszerzi első gólját. Betörésből volt eredményes. (2:1) (2:1)

2
    SZALAFAI átlövésével növeljük az előnyt. (2:0) (2:0)

2
    Jó hazai védekezés után ismét Magyarország támadhat. (1:0) (1:0)

1
    Válogatottunk első gólját SZÖLLŐSI lövi beállóból. (1:0) (1:0)

1
    Magyarország kezdte a mérkőzést. (0:0) (0:0)

1

Nemzeti énekünk után most már csak néhány pillanat maradt a kezdésig.

Elsőként a vendégeket, most pedig a magyar játékosokat mutatják be.

Először Bahrein, majd Magyarország válogatottja lép a pályára. A mieinket nagy vastaps fogadja.

Szép számmal jelentek meg szurkolók a csarnokban, nem sok üres széket lehet találni.

Zenés bemelegítéssel készülnek a csapatok, néhány perc és kezdődhet a találkozó.

Magyarország: Tatai, Mikler, Székely – Mocsai, Császár, Schuch, Harsányi, Szőllősi, Lékai, Ancsin, Nagy K., Ilyés, Gulyás, Vadkerti, Zubai, Bánhidi, Varsandán, Zdolik, Szalafai

Bahrein: Altaweer, Jalil – Eid, M. Quader, Sihabab, Alsamahei, J. Quader, Hussain, Baham, Maqabi, Madan, Alsalatna, Merza, Jousef, Habib

Játékvezetők: Herczeg, Südi

A dániai férfi Európa-bajnokságra való felkészülés során két napon belül kétszer is megmérkőzik válogatottunk Bahrein legjobbjai ellen. Az első meccsen már túl vagyunk, a várakozásoknak megfelelően magabiztos 15 gólos győzelemnek örülhettünk. Ezeknek a felhozó mérkőzéseknek egyik legfőbb célja, hogy Mocsai Lajos szövetségi kapitány begyakorolja a Nagy László nélküli védekezést. Jelen állás szerint legnagyobb sztárunknak sérülés miatt sajnos ki kell hagynia az Európa-bajnokságot. Továbbá a barátságos mérkőzéseken lehetőség van az újoncok kipróbálására is, így például Bánhidi Bence is pályára léphetett.
    A találkozó kimenetele nem kérdéses, annál inkább választ kaphatunk azokra a kérdésekre, hogy hol is tart a válogatott a jó tíz nap múlva kezdődő kontinensviadal előtt?! Az igazi erőpróba majd az Európa-bajnokságon lesz, Mocsai Lajos tanítványai ott jóval nagyobb ellenállásra számíthatnak. Addig pedig élvezzük együtt a válogatott Bahrein elleni játékát.
    A mérkőzéshez mindenkinek jó szórakozást és szurkolást kívánunk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 11:00 - kor kezdődik.

Magyarország_dup: Tatai, Mikler, Székely – Mocsai, Császár, Schuch, Harsányi, Szőllősi, Lékai, Ancsin, Nagy K., Ilyés, Gulyás, Vadkerti, Zubai, Bánhidi, Varsandán, Zdolik, Szalafai