31:22 (12:14)
Bahrein
hétfő 30.12.2013, 11:00Felkészülési mérkőzések

55
    Madan kapott két percet, Harsányit próbálta megakadályozni a gólszerzésben. (29:22) (29:22)

53
    Nagy kapott két percet, emberelőnyben támadhatnak a vendégek. (27:22) (27:22)

51
    CSÁSZÁRNAK a büntető se okozott gondot, könnyedén pattintotta be. (26:22) (26:22)

48
    Bahrein ismét időt kért. (25:22) (25:22)

Megint egy páros kiállítás. Zubai, illetve Merza kapott két percet. (17:18) (17:18)

35
    Ilyés kapott két percet visszahúzásért. (14:17) (14:17)

27
    Ancsin kapott két percet visszahúzásért, ráadásul Bahrein büntetőt is dobhat. (10:11) (10:11)

26
    Magyarország időt kért. (10:11) (10:11)

25
    BAHAM esélyt nem adott Székelynek, nagyon bevágta a büntetőt. (10:11) (10:11)

17
    Kettős kiállítás. Tőlünk Ilyés, a vendégektől Ali kapott két percet. (7:7) (7:7)