Athletic Bilbao – UD Almería 6:1 (vége) | Real Club Celta de Vigo – Valencia 2:1 (vége) | Atlético Madrid – Barcelona 0:0 (vége)
Elche CF – Sevilla 1:1 (vége)
Atlético Madrid
0:0 (0:0)
FC Barcelona
szombat 11.01.2014, 20:00 • Estadio Vicente Calderón, Madrid • Primera División

A második félidőben sem esik gól, ezzel 0-0 a végeredmény a rangadón! Hiába jött be Messi és Neymar a második félidőben, nem lett hatalmas Barcelona fölény, habár az igazsághoz hozzátartozik, hogy a katalánok többet támadtak és többet birtokolták a labdát.
    Ezzel az Atlético már nem 100%-os hazai pályán, az őszi bajnok pedig a Barcelona, igaz pontazonosság áll fenn a csapatok között.
    Az eredmény igazi nyertese a Real Madrid, persze ez csak akkor igaz, ha Ronaldoék holnap legyőzik az Espanyol gárdáját! (21:55:56)

90+3
    Xavi kapáslövése 15 méterről, de elakad a blokkban!

90+2
    A végét még megnyomja a Barcelona.

90+1
    Három perc lesz a ráadás.

90
    Kis szöglet kombináció végén Jordi Alba ível a hosszúra, senkinek nem jó, kirúgás lesz.

90
    Godín lő ki szögletre egy beadást.

89
    Nagyon kevés van hátra, most már senki sem fog túl sokat kockáztatni.

88
    Arda Turan tart rá Jordi Alba lábára, így szabadrúgás lesz kifelé.

86
    Gabi szedi le a lőni készülő Fábregas lábáról a labdát a tizenhatoson belül!

85
    Marad a képlet: tartja a labdát a Barcelona, a matracosok pedig egy eredményes kontrában bíznak a végén.

84
    Koke beadása elcsorog Godín előtt.

83
    Dani Alves (Barcelona) sárgul be könyöklésért.

83
    Második hazai változtatás: Tiago le, C. Rodríguez be.

82
    Utolsó katalán csere: S. Roberto jön be Pedro helyére.

81
    Messi lő a tizenhatoson belülről, Courtois vetődve hárít, a kipattanóból nem lesz újabb lövés!

80
    Fábregas indítása hosszú Messi és Neymar számára egyaránt.

79
    A vendégek tizenhatosán belül fejpárbaj, a lecsorgóra érkezik Arda Turan, aki 11 méterről, bevetődve lő kapura, Valdés vetődve hárít, nincs kipattanó!

78
    A szöglet nem veszélyes.

Nagy Zalán

Gólok:

Lapok:   44. Gabi (ATM), 46. Godín (ATM) – 56. Alba (FCB), 72. Mascherano (FCB), 83. Alves (FCB)

Atlético Madrid: Courtois – Juanfran, Miranda, Godín, Filipe – Koke, Tiago(C. Rodríguez, 83.), Gabi, Arda Turan – Diego Costa, David Villa(Raul Garcia, 77.)
    FC Barcelona: Valdés – Alves, Piqué, Mascherano, Alba – Xavi, Busquets, Iniesta(Messi, a szünetben) – Sánchez(Neymar, 67.), Fábregas, Pedro(S. Roberto , 82.)

Játékvezetők: Mateu Lahoz – Cebrián Devis, Núnez Fernández

Nézőszám: 54400