Cigánd – Kemecse SE 1:1 (vége) | Sturm – Szombathelyi Haladás 4:2 (vége) | Pécsi MFC – NK Osijek 1:0 (vége)
SK Sturm Graz
4:2 (3:2)
Szombathelyi Swietelsky-Haladás
szerda 15.01.2014, 17:00 • UPC Arena • Felkészülési mérkőzések

A második játékrész legelején a szombathelyi csapatnak neki esett az osztrák csapat, majd rögtön a 49. percben növelték előnyüket, innentől kezdve köze nem volt a vendég gárdának a játékhoz, 1-1 kiugratásra futotta, de többre nem. A Sturm megérdemelten győzött, de azért Artner Tamás és csapata sem lehet elégedetlen, hiszen az első félidőben remek játékkal kétszer is felálltak és szereztek két gólt is! (18:49:31)

90+1

90
    Alig van a labda a Haladás csapatánál, a végén is folyamatosan támad a Graz!

89
    Azonban ez a beadás is nagyon gyenge.

89
    Ismét szöglethez jut a Graz.

88
    Hosszú idő után kitámadnak a fehér mezesek!

87
    A felívelt labda után továbbra is játssza a Sturm a maga macska-egér játékát.

86
    A beívelés jó, de nem érkezik senki, kirúgás következhet.

85
    Némethet rúgták fel a középpályán szabadrúgás, ezt lehet beívelni a kapu elé.

83
    Közben rengeteg csere történt a hazai csapatnál is.

82
    Egyszerűen két passznál többet nincs a labda a fehér mezeseknél. A második játékrész alapján remek eredmény, hogy csak egy gólt kaptak.

81
    Remekül védekeznek a szombathelyi védők.

80
    A Hali a saját térfelén járatja a labdát.

78
    A beadás nagyon mély és nem is talál társat, a védők felszabadítanak.

77
    Gyűrű már tanult az előző büntetőből és Beichlernek a második büntetőjét védeni tudta, szöglet következik!

76
    Wolfot buktatják a büntetőterületen belül, tizenegyes!

75
    A felezőnél tudjuk tartani a labdát és végre támadni, passzolgatni, keresni a rést az ellenfél védelmén.

74
    Inkább az egyéni megoldásokról és a testi küzdelemről szólt az utóbbi 30 perc, mintsem a fociról.

72
    A beadás jól jön, de Dombó is jól jön ki és lehúzza a labdát!

Kommentátort keresünk a Szombathelyi Swietelsky-Haladás csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 30. Beichler (bünt.), 37. Beichler, 42. Madl, 49. Kanz – 33. Gyurján, 39. Ugrai

kimaradt büntető: 77. Beichler (STG), kimaradt bünt.

SK Sturm Graz: Gratzei – Ehrenreich, Madl, Vujadinovic, Klem – Wolf, Hadzic, Weber, Schloffer – Beichler, Beric.
    Második játékrészre: Pliquett – Hütter, Pfingstner, Dudic, Todorovski – Ranftl, Schnaderbeck, T. Kainz, F. Kainz – Djuricin, Kröpfl.
    Edző: Darko Milanic

Szombathelyi Swietelsky-Haladás: Dombó(Gyűrű – a szünetben) – Schimmer, Tóth P. (Jagodics – a szünetben), Fehér, Bosnjak – Simon, Iszlai (Szakály A. – a szünetben) – Gyurján (Halmai – a szünetben), Németh M., Medgyes (Andorka – a szünetben) – Ugrai.
    Edző: Artner Tamás