Valdor Szentes - BVSC- Zugló 8:11 (vége)
Valdor Szentes - BVSC- Zugló

8:11

(2:2, 1:4, 1:3, 4:2)

csütörtök 16.01.2014, 18:00 • Széchenyi-ligeti uszoda, Szentes • E.ON Férfi OB I

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:11:42)

Összességében magabiztos győzelmet aratott a BVSC Szentesen, bár az utolsó negyedet nagyon megnyomták a hazaiak az addigra már kényelmes előnyt összeszedő fővárosiak ellen. Szoros első negyed után a második kettőt remekül hozta a BVSC, ekkor dőlt el a mérkőzés. Ha a Szentes előtte is úgy játszik, mint az utolsó etapban tette, akkor lett volna ez egy igazán jó kis mérkőzés.

32
    Véget ért a mérkőzés.

32
    Nem jut már el lövésig a hazai csapat.

32
    Kettő az egyben támad a BVSC, Kotsidis passzát NYÉKI lövi be: 8:11.

32
    Létay lövése a blokkról száll a bal sarok mellé, de rossz az indítás előre Józsa felé.

32
    Nagy Márton ejtését balról könnyedén szedi le Györke.

31
    Időt kér a szentesiek trénere.

31
    Lejárt a vendégek támadóideje, Nagy Sándor el is dobja a labdát lövés helyett.

31
    NAGY Márton kissé jobbról, Györke kezét érintve lő a rövid sarokba: 8:10.

30
    Kontra centerben Mezei ellen, indulhat a Szentes.

30
    Németh Dániel lövését védi Györke, de marad a labda a szentesieknél, végül Pellei lövését blokkolja a vendégvédelem.

29
    Werner kiállítása után Létay eladja a labdát, támadhatnak a hazaiak!

29
    Nagy Márton ad középre balról, NÉMETH Dániel pedig biztosan lő a jobb sarokba: 7:10.