HSC Csíkszereda – Corona Brasov Wolves 3:4 (vége)
HSC Csíkszereda
3:4 (0:0, 2:2, 1:2)
Corona Brasov Wolves
péntek 17.01.2014, 18:00MOL Liga

A brassói gárda jobban bírta a hajrát és végül egy 4-3-as győzelemmel utazhatnak haza, zsebükben a három ponttal. (20:19:10)

60:00

59:00
    Mihály, Papp és Wehrs is kap két percet durva játékért.

57:30
    A Brassó gólt szerzett!HIETAMAKI megszerzi a vezetést csapata számára a harmad végén 4-3!

54:30
    Molnárt küldik ki ismét két percre gáncsolásért.

49:46
    Molnár kap két percet meg nem engedett testi játékért.

49:10
    A HSC gólt szerzett!NOVÁK góljával ismét döntetlen az állás, a gólpasszt Becze jegyzi.

47:23
    Moldován kap két percet testre ütésért.

43:17
    Pysarenko kap 2 percet bottal akasztásér plusz 10-et fegyelmi figyelmeztetésért.

40:45
    A Brassó gólt szerzett!NAGY góljával fordítanak a vendégek, hihetetlen! A gólpasszt Wehrs jegyzi!

40:01

A második harmadban 6 kiállítás és 2-2 gól született. A harmad elején két gyors góllal magabiztosan vezetéshez jutottak a hazaiak, de a brassóiak felálltak és kiegyenlítették a mérkőzést!

40:00

39:54
    Becze és Pysarenko is két percet kap akadályozásért.

34:54
    A Brassó gólt szerzett!FODOR CSANÁD góljával egyenlítenek a vendégek, a gólpasszt Nagy adta.

31:12
    Pysarenkot szórják ki ismét két percre ezúttal bottal akasztásért.

30:10
    A Brassó gólt szerzett!PETRES szerzi meg a szépítő találatot a vendégek javára Wehrs passzából!

28:54
    Curilla kap két percet bottal lökésért.

Gólok és gólpasszok: 23. Góga, 28. Shvidki, 50. Novák (Becze) – 31. Petres (Wehrs), 35. Fodor (Nagy), 41. Nagy (Wehrs), 58. Hietamaki (Gliga, Saluga)