Moser Medical Graz 99ers – Fehérvár AV19 2:4 (vége)
Moser Medical Graz 99ers
2:4 (1:1, 0:1, 1:2)
Fehérvár AV19
péntek 17.01.2014, 19:15 • Eisstadion Graz Liebenau, Graz • EBEL

A Volán egy idegenbeli győzelemmel kezdte meg az alsóházi küzdelmeket, vasárnapi ismét pályára lépnek, akkor már otthon fogadják a Dornbirner együttesét.
    A végeredmény tehát Graz – SAPA Fehérvár: 2-4!
    ---- (21:34:34)

60:00

59:25
    A Volán gólt szerzett!

Frank BANHAM eldöntötte fél perccel a vége előtt a már egy perce kapus nélkül játszó Graz ellen! Gólpassz: Hetény Zoltán és Jackman.

58:27
    Lehozták a kapust a hazaiak, Sabourin helyett is mezőnyjátékos lépett a jégre.

55:50
    A Graz gólt szerzett!

Nem hagyja a Graz, hogy eldőljön az összecsapás ilyen könnyen.
    Guillaume LEFEBVRE szépít még ugyanebben a percben. 2-3!

55:09

McGregor és Magos passzából MIHÁLY ÁRPÁD duplázza meg a SAPA Fehérvár előnyét. Kevesebb, mint öt perc van hátra, remélhetőleg ezzel megvan a meccs, de még oda kell figyelni!
    1-3!

44:31
    Kiegészültek a vendégek.

42:31
    Németh Attila kerül 2 percre a büntetőpadra a Volántól. A graziak kerülnek emberelőnybe.

40:01

Ezúttal nem érkezett a Volán góljára gyors válasz, így a harmadik játékrész előtt tartja egy gólos vezetését a fehérvári együttes.
    Bő negyed óra múlva folytatódik a mérkőzés.
    ----

40:00

33:57
    Megúszta a Volán, ismét teljes létszámban a vendégek.

31:57
    Naglich kerül a büntetőpadra bottal ütés miatt két percre. Két percig emberelőnyben játszhat a Graz.

27:48

SZIRÁNYI BENCE révén ismét emberelőnyből szerzi meg a vezetést a SAPA Fehérvár! 1-2!

26:48
    Az első kiállítás letelt a hazaiaktól.

26:33
    Kevin Moderer száll ki két percre bottal ütés miatt, szintén a Graz csapatából.

24:48
    Stefan Lassen jut ezúttal a kiállítás sorsára a Graz együtteséből. Két perc emberelőny a Volánnak.

20:44
    Mindkét csapat teljes létszámban a pályán.

Gólok és gólpasszok: 17. Soares (Reinthaler, Lefebvre), 56. Lefebvre (Reinthaler, Coulombe) – 13. Horn (Naglich, Sertich), 28. Szirányi (Jackman, Kovács), 56. Mihály (Magosi, McGregor), 60. Banham (Hetenyi, Jackman)

Moser Medical Graz 99ers: Sabourin (Still) – Reinthaller, Vanballegooie, Soares, Latendresse, Lefebvre – Coulombe, Lassen, Lemieux, Kaspitz, Ganahl – Picard, Pohl, Labelle, Day, Zusevics – Woger, Moderer, Strohmeier
    Fehérvár AV19: Hetényi Z. (Rajna) – Sertich, Jackman, Yellow Horn, Naglich, Magosi – Szirányi, Tokaji, Mihály, Sarauer, Banham – Orbán, Varga, Kovács, McGregor, Benk – Hetényi P., Pozsgai, Tóth, Nemes, Németh

Játékvezetők: Kellner, Ettmayr, Rakovic