KSI SE - ZF-Eger 7:13 (vége) | A-HÍD SZEGED - YBL Waterpolo Club 19:9 (vége)
Szolnoki Dózsa - Debrecen 20:8 (vége) | RACIONET Honvéd - Kaposvári VK 14:9 (vége)
OSC-Újbuda - PVSK-Füszért 10:7 (vége)
KSI SE - ZF-Eger

7:13

(2:4, 3:2, 1:3, 1:4)

szombat 18.01.2014, 11:00 • Császár-Komjádi Béla Uszoda • E.ON Férfi OB I

Minden dicséretet megérdemel a hazai csapat, hiszen két és fél negyeden keresztül pariban volt az Egerrel szemben. Ezt követően azonban a hevesiek pontosabban értékesítették helyzeteiket és kihasználták, hogy vetélytársuk kicsit elfáradt. Ennek ellenére a KSI amikor már eldőlt a találkozó kimenetele, akkor sem adta fel a mérkőzést. Úgy gondolom jó játékot láthattunk így szombat délelőtt, reméljük a folytatásban is hasonló párharcokban lesz részünk, ugyanis az OB I többi összecsapását is követhetik majd a nap folyamán! Kellemes és vízilabdában gazdag délutánt kívánunk Olvasóinknak! (12:09:02)

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    KEVIN GRAHAM fordul le jó ütemben, és lövi a kapus kezei között a hálóba a jobb oldalról a labdát! 7:13

32
    Varga II játssza meg centerben BEDŐ KRISZTIÁNT, aki két védővel a nyakán a bal alsóba gyötri a játékszert! 7:12

31
    Kardos kitolja sarokdobásra a jobb alsóból a labdát.

31
    HANGODY GYÖRGY vágja be az ötméterest a jobb felsőbe! 7:11

30
    Salamon jól blokkolja a középről érkező lövést.

30
    SALAMON FERENC büntetőből lő a jobb alsóba! 6:11

29
    A kapusok mindkét oldalon védeni tudnak a gyors támadások után.

29
    Időt kér a hazai csapat.

28
    Lőrincz emelkedik ki a kapu előtt a vízből, de Kardos védi a közeli lövést.

27
    Bedő próbálkozik kétszer is a jobb oldalról, de először a bal kapufa, majd a blokkoló kéz fog ki rajta.

26
    HÁRAI BALÁZS világbajnokhoz méltó gólt szerez centerből! Háttal a kapunak, svédcsavarral és a felső léc segítségével juttatja a hálóba a labdát! 6:10

25
    Bisztrisányi kiüti a jobb szélről érkező kísérletet.

25
    Elkezdődött a negyedik negyed, először a mérkőzésen a KSI hozza el a labdát.

Két és fél negyeden át tartotta magát a KSI a bajnoki címvédővel szemben, de most kicsit elfáradni látszanak a hazaiak.