Tatabánya – Pénzügyőr SE 2:4 (vége) | Győr – OFC Russel Gabčíkovo 1:1 (vége) | Pécsi MFC – Kozármisleny 5:1 (vége)
Mezőkövesd Zsóry FC – Cigánd 6:0 (vége)
Pécsi MFC
5:1 (0:1)
HR-Rent Kozármisleny FC
szombat 18.01.2014, 11:05 • PMFC Stadion, pécs • Felkészülési mérkőzések

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 11:00 - kor kezdődik.

A PMFC idén a második edzőmérkőzését játssza, a mai ellenfél a másodosztályú Kozármisleny lesz. Nem egyszerű a Pécs helyzete, Matyi Dezső bejelentése óta, de elkezdték a felkészülést, az első edzőmeccsükön pedig az horvát első osztályú Eszéket le is győzték 1:0-ra.
    A Kozármisleny is lejátszotta az első téli mérkőzését, ők a Szekszárd ellen nyertek 4:1-re.
    A szomszédvárak közötti mérkőzés mindig fontos mindkét csapatnak, ma sem lesz ez másként, igaz a PMFC most "jobb erőben" van mint a Kozármisleny.

Pécsi MFC: Steer – Fodor, Romic, Deutsch, Katona – Koller, Mohl – Kővári, Szatmári, Wittrédi – Grumic

Kozármisleny: Helesfay – Kiss,Fellai, Vattai, Gaál – Kovács, Nagy,Fenyvesi, Nagy – Cziráki, Varga.

A mai mérkőzés is kis csúszással fog kezdődni, várhatólag 11:05-kor.

1

1
    A Kozármisleny kezdte a mérkőzést.

1
    Mohl lőtt rögtön kapura a tizenhatos bal sarkától, de kicsivel mellé ment a labda.

2
    Szetmári lesen kapta Kollertől az indítást, a vendégek jöhetnek.

3
    Cziráki jó labdát kapott, de nem tudott kapura lőni Romic mellett, majd kis tétovázás után a kapu elé emelt, de mellé ment a labda.

4
    Szatmárit lökte el Kiss, szabadrúgás a Pécsnek a bal szélen a középpályáról.

5
    Deutsch előreívelését jól vette le Grumic, de 15 méteres lövését bravúrral védte Helesfay!

6
    Szöglet a Pécsnek, de Mohl beadását kifejelték a vendégek.

7
    Grumic pörgetett a tizenhatosról Koller elé,de szögeltre tisztázott elöle Fellai.

8
    Mohl sarokrúgását lehúzta a levegőből Helesfay.

9
    Katonának hosszú lett Szatmári passza a bal szélen, bedobás a hazaiaknak.

10
    Szatmári előreívelése kicsit hosszú lett Kővárinak, Fenyvesi mentett előle.

11
    Sérülés miatt lement Gaál, helyette Szabó a Kozármislenyben.

11
    Szabó lövése Fodorról pattant szögletre, jöhet a Kozármisleny.

12
    Cziráki szögletét Steer lehúzta a levegőből.

13
    Fodor próbált cselezni Fenyvesivel szemben, de a jobb szélen kiment a labda.

14
    Fenyvesi bal oldali beadását Varga hat méterről centikkel a kapu mellé csúsztatta.

15
    Akad helyzet mindkét oldalon, eddig jól küzdenek a csapatok.

16
    Varga lesen kapta Kovács indítását, a hazaiaké a labda.

17
    Grumic elől Fellai vágta ki a labdát, ebből sem lett helyzet.

18
    Wittrédi birkózta le Szabaót, szabadrúgás a vendégeknek a felezővonatöl.

19
    Kővárinak hosszú lett Katona keresztlabdája, bedobása jobb szélen a Kozármislenynek.

20
    Nagy elől tisztázott Deutsch 15 méterre a kaputól, ha nem sikerül nekik, ajtó-ablak helyzet a vendégek előtt!

21
    Eddig nem látszik az osztálykülönbség a két csapat között, a Kozármisleny jól játszik.

22
    Romic becsúszva tisztázott Varga elől, szöglet a vendégeknek.

23
    Cziráki sarokrúgását Koller fejelte ki a kapu elöl.

24
    Ismét szögelt a vendégeknek, Romicnak kellett mentenie Cziráki elöl.

25
    Fodor kifejelte a labdát a kapu elöl, majd Nagy vette le és el is lőtte a játékszert 18-ról. Steer szépen fogta a labdát.

26
    Mohl emelt kapuira 16 méterről, de Helesfay picit beleütött így mellément a labda.

27
    Mohl adta be a pécsi szögletet,de Helesfay lekapta a levegőből a labdát.

28
    Grumic lesen kapta Romic indítását, szabadrúgása Kozármislenynek.

29
    Katona veszélyes játéka nem volt szép dolog Fellaivel szemben. Szabadrúgás a Kozármislenynek.

30
    Varga 20 méteres lövését szépen fogta Steer.

31
    Koller passza Szatmári mögé ment, oda a helyzet a tizenhatos előtt.

32
    Veszélyesen passzolgatnak a pécsiek a tizenhatosuk elől, majd Cziráki becsúszása után kimegy a labda.

33
    Fodor indult a jobb szélen, de hosszan tette be a labdát Koller felé, a vendégeké a labda.

34
    Katona megmozgatta Steert, de a kapus elérte a hazaadott labdát.

35
    Fodor rántotta le Nagyot, szabadrúgás a Kozármislenynek 20 méterről.

36
    Cziráki a szabadrúgásból fölé lőtte a labdát.

37
    Szabadrúgás a vendégeknek a jobb szélről, Wittrédi lökése után.

38
    Nagy beadását kifejelte a kapu elöl Fodor.

39
    Szatmári középre adott labdáját Koller fejelte kapura, de Fellairól mellé pattant.

40
    Szöglet a Pécsnek, de Mohl beadásánál Koller szabálytalankodott.

41
    A Kozármisleny gólt szerzett!
    NAGY KRISZTIÁN jól kapta a labdát a tizenhatos jobb sarkánál, Steer kicsit rosszul jött ki, a támadó pedig elgurította mellette a labdát!

42
    Újabb helyzet a Kozármislenynek! Varga a tétovázó Romic mellett lőtt kapura 10 méterről, de Steer bravúrral fölé ütötte a labdát!

43
    Fodor talpalása után szabadrúgás a vendégeknek 20 méterről.

43
    A vendégek túlbonyolították a szabadrúgás variációt, Vargát szerelte Deutsch.

44
    Az induló Wittrédit buktatta Kovács a félpályánál, hogy ne legyen ziccer.

45
    A Pécs tartja a labdát hátul, hosszabbítás nem lesz az első féidőben.

45

A Kozármisleny remekül játszik ma a PMFC ellen, nem lehet érezni az osztálykülönbséget. A vendégek góljához Steer bizonytalansága is kellett, de ettől még megérdemelten vezetnek.
    A második félidőre sok csere várható mindkét oldalon, meglátjuk ettől hogyan változik majd a játék képe!

46

46
    A PMFC kezdte a második félidőt.

A PMFC összeállítása a 2.félidőben:
    Steer – Nagy, Lantos, Balogh, Katona – Horváth, Márkvárt – Beke, Wittrédi, Rácz – Városi

A Kozármisleny összeállítása a 2.félidőben:
    Molnár – Kiss, Tar, Vattai, Cziráki – Nagy Erik, Kovács, Reizt, Nagy Krisztián – Fenyvesi, Varga

46
    A Pécs gólt szerzett!
    Máris egyenlít a Pécs, Márkvárt jobb oldali beadását BEKE PÉTER fejelte a kapu közepébe 6 méterről.

47
    Rengeteg a csere mindkét oldalon, ez talán megzavarta a vendégeket.

48
    Nem tétlenkedik a Pécs, VÁROSI VITOR remek kiugratás után 12 méterről pörgetett a kapuba Molnár mellett.

50
    Szöglet a vendégeknek, Cziráki szögeltet hosszúra sikerült,, Katona előre rúgta a hosszú saroknál.

51
    A Pécs most már le is lassított, kényelmesen passzolgatnak a középpályán.

52
    Tar fejelte szépen haza a labdát Városi elől, molnárnál a labda.

53
    A két 20-as, Városi és Tar küzdött a labdáért, utóbbi nyerte a párharcot.

54
    Rácz vette le a labdát a bal szélen, a tizenhatos előtt azonban szerelte Fenyvesi.

55
    Rácz bal oldali beadása a kapu mögött landolt.

56
    Csere a Kozármislenynél: lemegy Varga, bejön Pap.

57
    Szöglet a Pécsnek, Katona beadását azonban kifejelte Kovács a rövid saroktól.

59
    RÁCZ FERENC remek indítást kapott, a leshatáron lépett ki, majd Molnár mellett szépen elhúzta a labdát és a kapuba passzolt.

60
    Bekét lökte el Nagy, szabadrúgás a Pécsnek, 40 méterről.

61
    Molnár két fejjel magasabb Wittrédinél, könnyen lehúzta az indítást a középpályás elől.

62
    Nagy fölényben játszik a Pécs a második félidőben, a Kozármisleny beszorul a térfelére.

63
    Majdnem megvolt a negyedik gól! Wittrédi jobb oldali beadását Városi fejelte kapura 5 méterről, de Molnár ki tudta ütni a bal sarok elől!

64
    Márkvárt lesen volt, így amint beleért Városi labdájába,fújt a játékvezető.

65
    Márkvárt indítását Molnár rúgta el Városi elöl.

66
    Rácz remek baloldali beadását VÁROSI VIKTOR 3 méterről a térdével pöckölte a kapuba.

67
    Cziráki a jobb szélen hosszan tolta meg a labdát, kirúgás a hazaiaknak.

68
    Wittrédi lőtte előre a labdát, de Városinak és Rácznak is hosszú lett.

69
    Lantos jól szerzett labdát a tizenhatos előtt, megindult vele, de Horváthtól hosszan kapta vissza a vendégeké a labda.

70
    Cziráki rosszul passzolt Reitz felé, felszabadítottak a pécsiek a tizenhatos előtt.

71
    Csere a Kozármislenynél: lemegy Cziráki, bejön Schneider.

72
    Wittrédi 20 méteres lövése bőven mellé kanyarodott, kirúgás a vendégeknek.

73
    Pontatlanul játszanak a vendégek, alig akad lehetőségük a második félidőben.

74
    Csere a Pécsi MFC-nél: lemegy Steer, bejön Homolya.

75
    A szokásos Rácz beadás jött a bal szélről, az érkező VÁROSI VIKTORNAk csak a kapuba kellett passzolnia a labdát 5 méterről!

76
    Kényelmesen adogat hátul a Pécs, a Kozármisleny sem siet már.

77
    Kővári felé lett hosszú egy indítás, Molnár fogta a labda.

78
    Nagy indult meg a jobb szélen, de Fenyvesi mellett hosszan tolta meg a labdát, kirúgás a Pécsnek.

79
    Beke lesen kapta a labdát , a vendégeké a szabadrúgás.

80
    A középpályán megy a csata, a Pécs, igyekszik tartani a labdát.

83
    Wittrédi 25 méteres lövése csúnyán fölé ment.

84
    Már a levezetésnek is nevezhetjük az utóbbi perceket, mindkét oldalon visszavettek a játékosok.

85
    Katona bal oldlai beadását kirúgta a kapu elöl Kovács.

86
    Márkvárt elöl mentett szögletre Vattai.

87
    Katona adta be a hazaiak szögletét, de kifejelték a labdát a vendégek.

88
    Rácz elrúgta a labdát Vattai elől, de aztán nem érte utol, kigurult az oldalvonalon túlra. Bedobás a bal szélen a Kozármislenynek.

89
    Pap felé egy kiugratás, de Homolya jól vetődött ki és fogta a labdát.

90
    Városi fejesét kellett fognia Beke beadása után Molnárnak!

Az első félidei és vezetést is szerző remek Kozármisleny eltűnt a második félidőre,a PMFC könnyedén nyert a második játékrészben szerzett öt góljával!
    Remek mérkőzést láthattak a napsütéses januári tavaszban a kilátogatók! (12:43:53)

Kolarics László

Gólok: 46. Beke, 48. Városi, 59. Rácz, 66. Városi, 75. Városi – 41. Nagy Krisztián

Pécsi MFC: 1. félidőben: Steer – Fodor, Romic, Deutsch, Katona – Koller, Mohl – Kővári, Szatmári, Wittrédi – Grumic
    2. félidőben: Steer(74.Homolya) – Nagy József, Lantos, Balogh, Katona – Horváth, Márkvárt – Beke, Wittrédi, Rácz – Városi

Cserék: Homolya, Balogh, Horváth, Nagy, Lantos, Márkvárt, Városi, Beke, Rácz

HR-Rent Kozármisleny FC: 1. félidőben: Helesfay – Kiss, Fellai, Vattai, Gaál(11.Szabó) – Kovács, Nagy Erik,Fenyvesi, Nagy Krisztián – Cziráki, Varga
    2. félidőben: Molnár – Kiss, Tar, Vattai,Fenyvesi – Nagy Erik, Kovács, Reizt, Nagy Krisztián – Cziráki(71.Schneider), Varga(56.Pap)

Cserék: Molnár, Tar, Reitz, Schneider, Szabó, Pap

Játékvezetők: Botló Béla