Tatabánya – Pénzügyőr SE 2:4 (vége) | Győr – OFC Russel Gabčíkovo 1:1 (vége) | Pécsi MFC – Kozármisleny 5:1 (vége)
Mezőkövesd Zsóry FC – Cigánd 6:0 (vége)
Pécsi MFC
5:1 (0:1)
HR-Rent Kozármisleny FC
szombat 18.01.2014, 11:05 • PMFC Stadion, pécs • Felkészülési mérkőzések

90
    Városi fejesét kellett fognia Beke beadása után Molnárnak!

75
    A Pécs gólt szerzett!
    A szokásos Rácz beadás jött a bal szélről, az érkező VÁROSI VIKTORNAk csak a kapuba kellett passzolnia a labdát 5 méterről!

74
    Csere a Pécsi MFC-nél: lemegy Steer, bejön Homolya.

71
    Csere a Kozármislenynél: lemegy Cziráki, bejön Schneider.

66
    Rácz remek baloldali beadását VÁROSI VIKTOR 3 méterről a térdével pöckölte a kapuba.

63
    Majdnem megvolt a negyedik gól! Wittrédi jobb oldali beadását Városi fejelte kapura 5 méterről, de Molnár ki tudta ütni a bal sarok elől!

59
    RÁCZ FERENC remek indítást kapott, a leshatáron lépett ki, majd Molnár mellett szépen elhúzta a labdát és a kapuba passzolt.

56
    Csere a Kozármislenynél: lemegy Varga, bejön Pap.

48
    Nem tétlenkedik a Pécs, VÁROSI VITOR remek kiugratás után 12 méterről pörgetett a kapuba Molnár mellett.

46
    Máris egyenlít a Pécs, Márkvárt jobb oldali beadását BEKE PÉTER fejelte a kapu közepébe 6 méterről.

42
    Újabb helyzet a Kozármislenynek! Varga a tétovázó Romic mellett lőtt kapura 10 méterről, de Steer bravúrral fölé ütötte a labdát!

41
    A Kozármisleny gólt szerzett!
    NAGY KRISZTIÁN jól kapta a labdát a tizenhatos jobb sarkánál, Steer kicsit rosszul jött ki, a támadó pedig elgurította mellette a labdát!

26
    Mohl emelt kapuira 16 méterről, de Helesfay picit beleütött így mellément a labda.

25
    Fodor kifejelte a labdát a kapu elöl, majd Nagy vette le és el is lőtte a játékszert 18-ról. Steer szépen fogta a labdát.

20
    Nagy elől tisztázott Deutsch 15 méterre a kaputól, ha nem sikerül nekik, ajtó-ablak helyzet a vendégek előtt!

14
    Fenyvesi bal oldali beadását Varga hat méterről centikkel a kapu mellé csúsztatta.

11
    Sérülés miatt lement Gaál, helyette Szabó a Kozármislenyben.

5
    Deutsch előreívelését jól vette le Grumic, de 15 méteres lövését bravúrral védte Helesfay!

Kolarics László

Gólok: 46. Beke, 48. Városi, 59. Rácz, 66. Városi, 75. Városi – 41. Nagy Krisztián

Pécsi MFC: 1. félidőben: Steer – Fodor, Romic, Deutsch, Katona – Koller, Mohl – Kővári, Szatmári, Wittrédi – Grumic
    2. félidőben: Steer(74.Homolya) – Nagy József, Lantos, Balogh, Katona – Horváth, Márkvárt – Beke, Wittrédi, Rácz – Városi

Cserék: Homolya, Balogh, Horváth, Nagy, Lantos, Márkvárt, Városi, Beke, Rácz

HR-Rent Kozármisleny FC: 1. félidőben: Helesfay – Kiss, Fellai, Vattai, Gaál(11.Szabó) – Kovács, Nagy Erik,Fenyvesi, Nagy Krisztián – Cziráki, Varga
    2. félidőben: Molnár – Kiss, Tar, Vattai,Fenyvesi – Nagy Erik, Kovács, Reizt, Nagy Krisztián – Cziráki(71.Schneider), Varga(56.Pap)

Cserék: Molnár, Tar, Reitz, Schneider, Szabó, Pap

Játékvezetők: Botló Béla