Nyír-Flop-Holding Nyíregyháza – CSM Oradea 24:23 (vége) | HC Minaur Baia Mare – PLER-Budapest 29:29 (vége) | Tatai Atlétikai Club – Vác 20:31 (vége)
SBS Eger-Eszterházy SE – ETO-SZESE 24:19 (vége) | PLER-Budapest – CSM Oradea 31:25 (vége) | HC Minaur Baia Mare – Nyír-Flop-Holding Nyíregyháza 31:20 (vége)
Tatai Atlétikai Club – ETO-SZESE 22:29 (vége) | SBS Eger-Eszterházy SE – Vác 29:22 (vége)
SBS Eger-Eszterházy SE
29:22 (16:7)
Váci KSE
vasárnap 19.01.2014, 18:45 • Dr. Kemény Ferenc Városi Sportcsarnok, Eger • Dobó Kupa

50
    Szűcs kap még a meccs végén két percet. (29:22) (29:22)

47
    Székely Szabó T.-t tartotta fel, két percet kap érte. (27:20) (27:20)

39
    Szabó P. a felső léc segítségével lőtte be. (23:16) (23:16)

37
    Székely szabálytalankodott a gól közben Padlával, aki így két percet kap. (21:15) (21:15)

33
    Tyiskov pirosat kap, újabb kiállítás! (18:13) (18:13)

29
    Gábori értékesíti. (16:9) (16:9)

29
    Egy hosszú vendég támadás után Tyiskov harcolt ki Hetest és kiállítást Lezákkal szemben. (16:8) (16:8)

22
    Bajorhegyi pillanatok alatt összeszedte második büntetését. (14:5) (14:5)

19
    Bajorhegyi kap két percet, Szabó P. taglózta le. (13:4) (13:4)

19
    Nikolicza Bal átlövőből lőtt, Repóth a kapufa segítségével védett nagyot. (13:4) (13:4)

15
    Padla Lendvayt rángatta meg, két percet kap, közben a Vác kiegészül. (9:4) (9:4)

14
    Gábori Kocsis ellen szabálytalankodott, sárgát kap érte. (8:4) (8:4)

13
    Szabó P. higgadtan értékesíti. (8:4) (8:4)

13
    Szabó T.-t lökte levegőben Császár, azonnal két percet kap, ráadásul hetes is jön. (7:4) (7:4)

6
    Repóth megfogta Lendvay büntetőjét. Folytatja az előző meccs produkcióját. (3:2) (3:2)