PLER-Budapest – Tatai Atlétikai Club 37:35 (vége)
PLER-Budapest
37:35 (22:19)
Tata
csütörtök 23.01.2014, 18:30Felkészülési mérkőzések

Az első félidő receptje után a másodikban is felváltva potyogtak a gólok, az 50. percben már öttel is vezettek a hazaiak. Ekkor úgy tűnt, hogy sima lesz a vége, de a legvégén visszakapaszkodtak a vendégek, az utolsó percben pedig az egyenlítésért támadhattak. Eladták a labdát, lerohanás végén a hazaiak pedig bebiztosították a győzelmüket.
    A PLER-Budapest második felkészülési mérkőzését is sikerrel vette, de a bajnokságban lényegesen erősebb ellenfelekkel fognak találkozni.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (19:52:04)

60
    Mérkőzés vége. (37:35)

60
    A vendégek támadhattak az egyenlítésért, labdavesztésük után lerohan a PLER, TÓTH PATRIK ziccerből pedig bevágja, ezzel eldőlt a találkozó. (37:35) (37:35)

60
    HOLLÓS nem hagyja annyiban, átlövésgóljával ismét egy a különbség. (36:35) (36:35)

59
    VARGA jött be támadásba, betörésből szerzett fontos gólt a hazaiaknak. (36:34) (36:34)

58
    Labdaszerzés után lerohanásból SCHNEIDER dobja be a ziccert, izgalmas véghajrának nézhetünk elébe. (35:34) (35:34)

57
    A Tata kivédekezte a hazaiak támadását, majd SCHNEIDER átlövésével már csak kettő a különbség. (35:33) (35:33)

56
    LEHŐCZ vált le szépen ellenfeléről, góljával zárkóznak a vendégek. (35:32) (35:32)

55
    BAKOS a pályán, átlövésből szerzett gólt. (35:31) (35:31)

55
    Marczinkó lövést ezúttal védte Varga, lerohanás végén pedig KANYÓ BENCE bevágta a ziccert. (34:31) (34:31)

54
    LEHŐCZRŐL feledkeztek meg a hazaiak, beállóból szerezte csapat harmincadik gólját. (34:30) (34:30)

53
    MARCZINKÓ nem sokat gondolkodott, felment, majd pontosan lőtte ki a bal felsőt. (34:29) (34:29)

52
    Mikita M. betörésnél ütközött, ápolása után hazai támadással folytatódhat a mérkőzés. (33:29) (33:29)

51
    Labdát szereztek a vendégek, lerohanás végén SCHNEIDER talál a hazai kapuba. (33:29) (33:29)

50
    SCHNEIDER jött be támadásba, betörésből szerzett gólt. (33:28) (33:28)

50
    Bujdos hiába talált a kapuba szélről, lába vonalat ért, a játékvezető érvénytelenítette a találatot. (33:27) (33:27)

49
    Hazai támadással folytatódik a mérkőzés. (33:27) (33:27)

49
    Időt kért a PLER-Budapest. (33:27) (33:27)

48
    A hazaiak szereztek labdát, elől BUJDOST indították, ziccerből bevarrta. (33:27) (33:27)

PLER-Budapest: Szabó, Kránitz (kapusok) – Németh, Bujdos, Mikita J., Mikita M., Lókodi, Scheuring, Varga, Kaló, Vancsics, Tóth P., Rév, Oláh, Marczinkó, Bakos, Tóth J.
    Tata: Sarmon, Varga, Czérna (kapusok) – Kányai, Lehőcz, Kanyó Bence, Kanyó Balázs, Szám, Endrédi, Kovacsovics, Márton, Schneider, Hollós

Játékvezetők: Herczeg, Südi