Debrecen - RacioNet Honvéd

6:7

(1:1, 1:3, 1:2, 3:1)

péntek 24.01.2014, 18:30 • Debreceni Sportuszoda • E.ON Férfi OB I

Végül is szorossá vált a vége, de a második negyedet követően valójában nem fért kétség a Honvéd győzelméhez. A Debrecen visszajött egy gólra, ezzel bizonyítva azt, hogy remek küzdőszellemmel rendelkeznek, de a nagyobb játéktudást és rutint kihasználva győzelemmel hozta a debreceni túrát a budapesti csapat. A szép számú cívis városi közönség azonban minden bizonnyal jól szórakozott, hiszen kedvenceik is mutattak szép megoldásokat, illetve a reakciókból ítélve az ellenfél egy-egy klasszis megoldása is tetszett nekik. A Honvéd ezzel a győzelmével és 40 pontjával a harmadik helyen áll, tapadva az Eger-Szolnok kettősre, illetve a forduló többi a meccse előtt a Debrecen maradt a hatodik és izgulhat, hogy ellenfelei mit játszanak. Én mára megköszönöm a figyelmüket Debrecenből, reméljük, jól szórakoztak! A viszontlátásra! (19:54:16)

Gólszerzők:
    Debrecen: Marnitz 3, Chilkó, Süveges, Kállay 1-1
    Honvéd: Fülöp 2, Takej, Steinmetz, Tóth, Illés, Kiss 1-1
    Kipontozódott: Dr. Steinmetz Barnabás, Mátyás Zoltán

A meccs után a vízben még egy kis csetepaté alakult ki, elsősorban Misicsnek köszönhetően, akinek nem ez volt élete meccse és a játékvezetői felfogás sem kedvezett neki, hiszen sok kontrát fújtak ellene. Szerencsére azonban nagyobb balhé nem volt, Gergely győzte meg szép szóval, hogy nincs szükség balhéra.

32

32
    Tizenkét másodperc maradt a meccsből.

32
    A büntetőt MARNITZ magabiztosan a bal felsőbe vágta, 6-7!

32
    Mátyás kap kiállítást, sőt ötméteres jöhet ellene. Ezzel ő is kipontozódott.

32
    Kis kapkodást követően ismét a Debrecené a labda.

31
    KÁLLAY ragasztott egy bombagólt hat méterről Gergely kapujának jobb felső sarkába, 5-7!

31
    Rossz bejátszás a vendégeknél, labdát szerzett a Debrecen.

30
    Halek került nagy helyzetbe, de mellé lőtt.

30
    Időkérés vége, Fülöp kiállíítása miatt emberelőny a Deberecennek.

30
    Hazai időkérés.

29
    Halek kiállítását követően Takej próbálkozását védte Clark!

29
    Szőke négyméteres bombáját védte Clark, de a vendég csapaté maradt a labda.

29
    Letelt a debreceni támadóidő, majd Takej kiszorított helyzetből megeresztett lövése nem volt jó. Ezt követően egy debreceni lövés is fölé szállt.

28
    Chilkó szerzett labdát ezután a kapás oldalon a Honvéd játékosok elől.

27
    Tóth ellen fújnak a játékvezetők kontrát, majd Marnitz távoli lövését védte bravúrral Gergely!

26
    MARNITZ használta ki az előnyt, négy méterről, középről bombázott Gergely kapujába, 4-7!