Ferencváros – Érd 35:27 (vége) | Győr – Dunaújvárosi KKA 34:22 (vége) | Fehérvár – EKFSC - Globál Safe 39:21 (vége)
FTC Rail Cargo Hungaria
35:27 (20:14)
Érd
szombat 25.01.2014, 13:00Női kézilabda NB1

A vártnál talán könnyedebben nyert hazai pályán a Ferencváros, az utolsó tíz percben már a húzóemberek se voltak a pályán a zöld-fehéreknél. A vendégeknél Triscsuknak ma semmi nem jött össze, a második félélidőben már nem is sokat volt a pályán. Ezzel szemben a Ferencváros játékában üde színfoltot jelentett Szekerczés játéka, a hazaiak fiatal üdvöskéje a második félidő végén lépett pályára, az edző bizalmát gólokkal hálálta meg.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (14:35:31)

60
    Mérkőzés vége. (35:27)

60
    A mérkőzés utolsó támadását az Érd vezette, a lövés lejött a blokkról, majd időn túli szabaddobásból Klivinyi bombázott fölé. (35:27) (35:27)

60
    Balog kapott még két percet a végén a Pena elleni szabálytalanság miatt, emberhátrányban fejezik be a vendégek. (35:27) (35:27)

59
    PENA jött be támadásba, könnyedén vált le védőjéről, a jobb felsőt választotta. (35:27) (35:27)

58
    Jó védekezés most vendégoldalon, támadásban viszont ők se tudtak eredményesek lenni. (34:27) (34:27)

57
    BALOGH szépen tört be szélről, Szikora mellett el tudta lőni. (34:27) (34:27)

56
    Steinbach kapott két percet, földre vitte ellenfelét. (34:26) (34:26)

56
    KORENT sikerült megjátszani, gólhelyzetben már nem merték bántani a hazaiak. (34:26) (34:26)

56
    SZEKERCZÉS most a gólfelelős a hazaiaknál, nem volt még hibázott lövése. (34:25) (34:25)

55
    VUKCEVIC ment be bátran a hazai falba, lövésével a jobb alsót választotta. (33:25) (33:25)

54
    KOVÁCS játszik elemében, átlövésből vágta be. (33:24) (33:24)

54
    Időt kért az Érd. (33:23) (33:23)

53
    A hazaiak itt a végén már kezdenek kiengedni, VUKCEVIC átlövésből ragasztotta be. (33:23) (33:23)

52
    KOVÁCS jobbátlövőből pókhálózta ki a felsőt, lazul a hazaiak védekezése. (33:22) (33:22)

51
    SZEKERCZÉS zsinórban harmadik gólját lőtte, átlövésből volt eredményes. (33:21) (33:21)

50
    BALOG állt oda a büntetőhöz, most sem hibázott. (32:21) (32:21)

50
    SZEKERCZÉS jött be támadásba, középről talpról engedte el, Junarik nem tudta védeni. (32:20) (32:20)

49
    BALOG ment be a hazai darálóba, határozottsága gólt eredményezett. (31:20) (31:20)

FTC Rail Cargo Hungaria: Szikora, Abramovich (kapusok) – Zácsik, Cifra, Szarka, Vérten, Szucsánszki, Such, Steinbach, Kovacsicz, Tomori, Mészáros, Pena, Kocsis, Szekerczés, Szamoránsky
    Érd: Gridnyeva, Oguntoye, Janurik (kapusok) – Schatzl, Triscsuk, Kovács, Vukcevic, Balog, Szekeres, Kisfaludy, Klivinyi, Wolf, Oláh, Koren, Bognár

Játékvezetők: Andorka, Hucker