DVTK Jegesmedvék – HSC Csíkszereda 1:3 (vége) | Dab.Docler – Ferencváros Bp. ESMTK 9:2 (vége)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
1:3 (1:1, 0:2, 0:0)
HSC Csíkszereda
vasárnap 26.01.2014, 18:00 • Miskolci Jégcsarnok • MOL Liga

Vége a találkozónak, rendkívül passzívan és álmosan kezdett a hazai csapat és hiába tudtak az első gólra még válaszolni, egyszerűen képtelenek voltak felvenni a találkozó ritmusát. A Csíkszereda egyedül a harmadik harmadban maradt alul játékban, ám ekkor remek védekezésüknek köszönhetően meg tudták óvni kapujukat a góltól, így megérdemelten vittek el három pontot Miskolcról, amivel még kiélezettebbé tették a MOL Liga tabelláját. A lelátón szól a székely himnusz, én pedig búcsúzom, köszönöm a figyelmet! (20:20:01)

Durco és Becze ismerkednek még egy picit, de bunyó már nincs.

60:00

59:30
    Knox centerez, de nincs érkező.

59:07
    Elhagyja a korong a játékteret, hat a négy ellen támad a hazai csapat, de nagyon gyorsan kell nekik a gól!

58:49
    Novak és Faith ütköznek gyanús körülmények közt. Novak áll ki két percre akadályozásért, miközben azt reklamálja hogy Faith arcon ütötte őt.

58:29
    Vége az időkérésnek, a szurkolók rázendítenek, a miskolciak pedig hat mezőnyjátékossal a jégen!

58:29
    Felpörgő korongra startolna rá Rafaj, de Kozuch gyorsan kilép és megfogja. A hazaiak pedig időt kérnek, Gyenes valószínűleg le fog jönni.

58:00
    A vendégeknek nem volt sietős, Faith vissza is tér miután leülte a két percet kapusa helyett.

57:30
    Próbálkozik, erőlködik emberhátrányban a Miskolc, de nem sok sikerrel.

56:30
    Ez a miskolci emberhátrány végleg eldöntheti a meccset.

56:11
    Becze lódulhat meg egyedül, Gyenes kirongyol és elkapja a korongot. Kisebb kakaskodás alakul ki. A kapus kapja végül az egyetlen büntetést, két percet.

55:50
    Moldován lő öt méterről, Gyenes hárít.

54:45
    Durco lő estében veszélytelenül kapura.

54:12
    Knox és Flinta kerülnek nézeteltérésbe, de nem fajulnak tettlegességig, hála a játékvezetők közbelépésének.

53:50
    Ezúttal Knox mutat be egy szép cselt, majd lő, de elkerüli a kaput a próbálkozás.

53:20
    Dubek indul meg egy szép csellel a jobb szélen, de aztán a centerezés előtt elhagyja a korongot, oda a lehetőség.

52:30
    Curilla gyengécske lövését fogja meg Gyenes.

51:30
    Popovics lövi el keresztbe a pakkot a kapu előtt.

Dénes Szarka

Gólok és gólpasszok: 17. Faith (Ritó, Láda), 40. Mihály (Góga) – 11. Hruby (Curilla, Novak), 26. Zs. (Bors, Becze)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Gyenes (Duschek) – Hegyi, De Bruyn, Hajós, Dubek, Miskolczi – Boyle, Durco, Knox, Metcalfe, Faith – Láda, Vojtkó, Roczanov, Tóth, Rafaj – Budai, Ritó, Popovics, Fliszár
    HSC Csíkszereda: Kozuch (Ruczuj) – Hruby, Flinta, Curilla, Mihály, Novak – Góga, Salló, Moldován, Szőcs, Bíró T. – Bors, Nagy, Molnár Z., Becze, Molnár Zs. – Kósa, Péter, Bíró O., Farkas

Játékvezetők: Kincses, Varjú – Gangel, Pálkövi