DVTK Jegesmedvék – HSC Csíkszereda 1:3 (vége) | Dab.Docler – Ferencváros Bp. ESMTK 9:2 (vége)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
1:3 (1:1, 0:2, 0:0)
HSC Csíkszereda
vasárnap 26.01.2014, 18:00 • Miskolci Jégcsarnok • MOL Liga

58:49
    Novak és Faith ütköznek gyanús körülmények közt. Novak áll ki két percre akadályozásért, miközben azt reklamálja hogy Faith arcon ütötte őt.

56:11
    Becze lódulhat meg egyedül, Gyenes kirongyol és elkapja a korongot. Kisebb kakaskodás alakul ki. A kapus kapja végül az egyetlen büntetést, két percet.

28:01
    Hruby két percet bottal akasztásért kap két percet, Faith durva játékért, Nagy István pedig szintén durva játékért ül le kettő plusz két percre.

25:38
    Gáncsolásért Juraj Faith kap kettő perces büntetést. Ez nem jön jókor a hazaiaknak.

22:52
    Kapu előtti kavarodás, Molnár kerül a földre, Tóth még odapakol neki egyet. Utóbbi biztosan kiül két percre durva játékért. Molnár sem ússza azonban meg, odaütött Tóthnak, mielőtt elesett volna, tíz perc plusz végleges fegyelmi a "jutalma" sportszerűtlen magatartásért.

1:42
    Láda pattintotta ki a nézőtérre a korongot, játékkésleltetésért két perc a büntetése.

Dénes Szarka

Gólok és gólpasszok: 17. Faith (Ritó, Láda), 40. Mihály (Góga) – 11. Hruby (Curilla, Novak), 26. Zs. (Bors, Becze)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Gyenes (Duschek) – Hegyi, De Bruyn, Hajós, Dubek, Miskolczi – Boyle, Durco, Knox, Metcalfe, Faith – Láda, Vojtkó, Roczanov, Tóth, Rafaj – Budai, Ritó, Popovics, Fliszár
    HSC Csíkszereda: Kozuch (Ruczuj) – Hruby, Flinta, Curilla, Mihály, Novak – Góga, Salló, Moldován, Szőcs, Bíró T. – Bors, Nagy, Molnár Z., Becze, Molnár Zs. – Kósa, Péter, Bíró O., Farkas

Játékvezetők: Kincses, Varjú – Gangel, Pálkövi