Manchester United – Cardiff City FC 2:0 (vége) | Norwich – Newcastle United 0:0 (vége) | Southampton FC – Arsenal FC 2:2 (vége)
Swansea City – Fulham FC 2:0 (vége) | Crystal Palace – Hull City 1:0 (vége) | Liverpool F.C. – Everton FC 4:0 (vége)
Crystal Palace
1:0 (1:0)
Hull City
kedd 28.01.2014, 21:00Barclays Premier League

Folytatta rossz sorozatát a Hull City, immáron negyedik meccsüket veszítették el zsinórban a bajnokságban, ráadásul ezeken a mérkőzéseken gólt se rúgtak.
    Az első félidő kiegyenlített küzdelme után a második játékrész elejét nagyon megnyomta a Hull, akkor több helyzetet is kidolgoztak, de a befejezéssel rendre problémájuk akadt. A második játékrész közepétől aztán állóháború alakult ki a pályán, a vendégek egyre idegesebben játszottak, majd a szegény embert az ág is húzza alapon McGregor kapus kiállíttatta magát a hosszabbításban, így emberhátrányban fejezték be a mérkőzést.
    A Crystal Palace örülhet a három pontnak, de talán a döntetlen igazságosabb lett volna.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

90+5
    A vendégek támadnak, a Crystal Palace játékosai már csak a rombolással vannak elfoglalva.

90+4
    Quinn a legvégén egyenlíthetett volna. Egy hazai tizenhatosra beívelt labdát a védők rossz helyre mentenek, Quinn 16 méterről megeresztett lapos lövése centikkel ment el a bal kapufa mellett.

90+3
    McGregor kapott a hosszabbításban pirosat. A hazaiak hosszan előrevágták a labdát, nem sokkal a szögletzászlónál a Crysatal Palace játékosa szabálytalankodott a kapujából kifutó McGregor kapussal, a vendégek portása pedig törlesztett. A játékvezető azonnal felmutatta a piros lapot.

90+2
    O'Keefe kap sárga lapot belépőért.

90+1
    Nem sikerült lövéssel befejezni a vendégeknek a támadást, hazai kirúgással folytatódik a találkozó.

90
    Öt perc lesz a hosszabbítás.

89
    A Hull tartja a labdát, gyakorlatilag minden mezőnyjátékos a hazaiak térfelén.

88
    A Hull tizenhatosára bejátszott labdát Wilbraham kaparintja meg nem sok híján, védője az utolsó pillanatban vágja ki.

87
    Chamakh helyére Wilbraham jött be.

86
    Chamakh szabálytalansága után a Hull támadhat. Komoly feszültség van a pályán.

84
    Fryatt érkezett az utolsó néhány percre Jelavić helyére.

83
    Jerome kap sárga lapot kakaskodás miatt.

82
    Egy előreívelt labdát McGregor szed össze kapuja előtt, Jerome azonban lendületből – nem teljesen véletlenül – a hazai portásnak fut. Majd némi kakaskodás alakul ki közöttük.

81
    Gabbidon helyett O'Keefe a pályán.

80
    Boyd fejezi be lövéssel a vendégek támadását, 12 méterről lőtte rá, csúnyán mellément. A hazaiak jöhetnek kirúgással.

78
    Speroni meggyógyult, hazai kirúgással folytatódhat a mérkőzés.

77
    Egy jobbról beívelt vendéglabdánál Speroni ütközött Jelavićcsel, a hazaik kapusát ápolni kell.

76
    Bruce helyett Quinn a pályán.

75
    A második félidő elején tapasztalt Hull nyomás elmúlt, a játék kiegyenlítetté vált.

74
    Ward ívelt be balról a hazaiak szögletét, középen az ötösről Jedinak csúsztatta mellé.

72
    Gabbidon szabálytalankodott, a középpályáról végezhet el szabadrúgást a Hull.

70
    Puncheon ívelte be a hazaiak sarokrúgását, középen szabálytalanság miatt már a vendégek jöhetnek kifelé szabaddal.

69
    Hátul addig vacakoltak a vendégek, míg a Crystal Palace labdát szerzett, a tizenhatosra bejátszott labdát végül Jerome elől szögletre mentették.

68
    Chamakh kapott egy jó labdát a Hull tizenhatosán belül, szépen fordult le védőjéről, majd 12 méterről megeresztett lövése pont középre ment. McGregor magabiztosan fogta a löketet.

66
    Szemmel láthatóan a hazaiak nem erőltetik különösen a játékot, ők szeretnék kihúzni ezzel az eredménnyel a meccset.

65
    Vezetnek ugyan a hazaiak, de csak a szerencsén múlt, hogy eddig a Hull nem talált a kapuba.

64
    Bolasie helyett McCarthy a pályán.

63
    Chamakh belépőért kapott sárga lapot.

62
    Egy védelmi hibát követően Jelavić tör labdával kapura, védővel a nyakán 18 méterről lőtte kapura, fölé ment a löket.

61
    A Hull vezetett ismét veszélyes támadást, jobbról az alapvonalról laposan centereztek, az ötösön a berobbanó Rosenior védője szorításában mellélőtt.

59
    A most beállt Boyd eresztett meg egy jó lövést 23 méterről, Speroni védése után a kipattanónál Long már lesen volt. Szabadrúgás kifelé.

58
    A Hull City igyekszik fokozni a tempót, beszorulnak a hazaiak.

57
    Meyler helyett Boyd a pályán.

56
    A Crystal Palace előrevágta a szabadrúgást, majd a kifejelt labdát Jedinak lőtte kapura 20 méterről, kísérlete jócskán elkerülte a kaput.

55
    Jedinak kapott egyet a lábára, hazai szabadrúgás következhet a kezdőkörből.

53
    Bedobás után a hazaiak passzolgatnak a középpályán, igyekeznek megtartani a labdát.

52
    Meleg pillanatokat él át a Crystal Palace, a zuhogó esőben átvette a mérkőzés irányítását a Hull.

51
    Livermore csapott le egy lecsorgó labdára, középről mintegy 12 méterről nagy erővel vágta kapura, lökete centikkel ment fölé.

49
    Balról ívelték be a labdát a vendégek, Jelavić ügyesen előzte meg védőjét, de hat méterről mellé fejelt. Komoly egyenlítési lehetőség volt.

48
    A Hull ívelte előre egy labdát, a hazaiak védője bedobásra vágta ki. Bedobás után a vendégek passzolgatnak a Crystal Palace térfelén.

47
    Kisebb szabálytalanság után a hazaik jöhetnek szabaddal a saját térfelükről.

46
    A vendégek kezdték a mérkőzést.

46

Igazi "angolos" első félidőn vagyunk túl. Jó iram, lüktető játék, kemény összecsapások jellemzik a mérkőzést. Mezőnyben kiegyenlített volt a küzdelem, egy védelmi megingást használtak ki jól a hazaiak, 1:0-ás előnnyel vonulhattak szünetre.
    Maradjanak velünk a folytatásban is!

45+2
    Huddlestone végezte el a hosszabbításban a Hull szabadrúgását. 20 méterről veszélyesen csavarta el a sorfal fölött, Speroni szögletre mentett.

45+1
    A hazaiak passzolgattak a Hull tizenhatosa előtt, Moxey fejezte be lövéssel a támadást, 19-ról eleresztett lökete jócskán fölé ment.

45
    Két perc lesz a ráadás.

44
    Jelavić kezezése után a hazaiak végezhettek el szabadrúgást saját térfelükről. Az előreívelt labdát McGregor szedte össze.

43
    Chamakh próbálta most 17 méterről bevenni a vendégek kapuját, szép lövés volt, nem sokkal ment mellé.

42
    A hazaiak megnyomják a félidő végét, Puncheon 18 méterről eresztett meg egy lövést, kísérlete nagyon mellément.

40
    A hazaiak balról beívelt szöglete után középen Bolasie fejelt mellé.

39
    Huddlestone szabálytansága után Jedinak vállalta el a hazaiak szabadrúgását. 20 méterről megeresztett lökete veszélyesen csapódott a felső léc alá, McGregor látványosan tolta fölé.

38
    Bal oldalon vezettek támadást a vendégek, veszélyesen küldték középre, az ötösön Speroni előbb kiejtette, de aztán meghoz ölelte a labdát.

37
    Moxey szabálytalankodott, szabaddal jöhet a Hull saját térfeléről.

36
    Balról íveltek be egy beadást a hazaiak a Hull kapujához, a védelem magabiztosan kivágja.

35
    A mérkőzés kezdetéhez képest valamelyest leült a találkozó, a küzdelem pedig teljesen kiegyenlített.

34
    Egy mélységi labda a hazaiaktól, elől Chamakh volt lesen. Szabadrúgás kifelé a vendégek javára.

33
    Huddlestone ívelte be a Hull szabadrúgását jobbról, a hazai kapu előtt a védők tisztázni tudnak.

32
    Jedinak szabálytalankodott, jobbról ívelhetnek be szabadrúgást a vendégek.

31
    A vendégek passzolgatnak saját térfelükön, előre nem igazán jutnak.

29
    Ezekben a percekben hazai dominanciát láthatunk a pályán, a Crystal Palace feljebb játékát.

28
    A Crystal Palace rúghatott szögletet, a rövid felszabadítást 18 méterről Mariappa rúgta fölé. Kirúgással jöhet a Hull.

26
    Egy jobb oldali beadást követően Mariappához került a labda, ő viszont addig körülményeskedett, míg elveszítette a játékszert.

25
    Nem játszik rosszul a Hull, mezőnyben talán a hazaik fölé is nőnek, ugyanakkor mint tudjuk a futballt gólra játsszák.

23
    Jedinak 20 méterről próbálkozott meg egy lövéssel,. labdája jócskán elkerülte a vendégek kapuját.

22
    Huddlestone jobbról ívelhette be a vendégek sarokrúgását, ez sem okozott gondot a hazai védőknek.

21
    Huddlestone ívelt be a hazai kapu elé a Hull szabadrúgását, a védelem magabiztosan tisztáz.

20
    Delaney kapott sárga lapot buktatásért.

19
    Delaney maradt lent egy ütközést követően, de folytatni tudja a játékot.

17
    A Crystal Palace gólt szerzett!
    JASON PUNCHEON góljával megszerzik a vezetést a hazaiak. Egy kipattanóra csapott le, elemi erővel bombázott a kapuba. A Hull kapusának semmi esélye sem volt a védésre.

15
    Valamivel aktívabb a vendég Hull, úgy tűnik a Crystal Palace egyelőre kivár.

13
    Huddlestone balról ívelte be a vendégek szögletét, középen Davies fejelte hat méterről kapura, Speroni magabiztosan védte a középre tartó labdát.

11
    Huddlestone végezte el a vendégek szabadrúgását, azonban hamar labdát veszít a Hull.

10
    Jelavić ívelte be a labdát balról, a hazai védők könnyedén kivágták.

9
    Nagy helyzetet hagytak ki a vendéglátók! Szabadrúgásuk után a kapu elé belőtt labdát Jedinak fejelte rá, fejese centiméterekkel kerülte el a bal kapufát.

8
    Felpörgött a mérkőzés, fokozzák a tempót a felek. Dinamikus az összecsapás, az iramra nem lehet panasz.

7
    Egy újabb ígéretes vendégbeadást láthattunk, ezúttal Jelavić maradt le centiméterekkel róla, oda lehetőség.

6
    A játékvezető lesen állítja meg Wardot, szabadrúgás kifelé.

5
    Mezőnyjáték a köbön, a pálya közepén küzdenek a csapatok.

4
    A kapu elé ívelt labda túl magasra sikeredett, mindenki feje fölött átszállt a játékszer. Kirúgással folytatódik a mérkőzés.

3
    Szabadrúgást rúghattak a hazaiak, amit végül szögletre "cseréltek".

2
    Jelavić kereste csapattársait egy beadással, de csak Speroni kapust találta meg. A hazaiak kapusa birtokába veszi alabdát, jelezvén, hogy ő a levegő ura.

1
    A hazai együttes kezdte a mérkőzést.

1

Crystal Palace: Speroni – Ward, Mariappa, Moxey, Delaney – Gabbidon, Bolasie, Puncheon, Jedinak – Jerome, Chamakh

Cserék: Price – McCarthy, Williams, O´Keefe, Bannan, Gayle, Wilbraham

Hull City: McGregor – Bruce, Davies, McShane – Rosenior, Meyler, Huddlestone, Livermore, Elmohamady – Jelavić, Aluko

Cserék: Harper – Fayé, Koren, Boyd, Quinn, Fryatt, Sagbo.

Játékvezetők: East – Mullarkey, Bryan

Hétközi fordulót rendeznek a Premier League-ben, a 23. fordulóban többek között Crystal Palace – Hull City találkozóra kerül sor. A bajnokság kiegyensúlyozottságát mutatja az is, hogy a tabellán 11. Hull City-t mindössze öt pont választja el az utolsó Cardifftól. A Crystal Palace húsz pontot gyűjtött eddig, ezzel a teljesítménnyel 16. helyen szerénykedik.
    A hazaiak teljesítménye az utóbbi időben rapszodikusnak mondható, ezzel szemben a Hull az utolsó három bajnokiját elveszítette, ráadásul ezeken a meccseken gólt sem rúgott. Az igazsághoz hozzátartozik hogy a három vesztes mérkőzés alatt a Liverpoollal és a Chelsea-vel is találkoztak, tőlük pedig ki lehet kapni, legalábbis a szurkolók könnyebben emésztik meg a vereséget.
    Két hasonló erejű és képességű csapat találkozik, a hazai pálya miatt talán a Crystal Palace-nak van több esélye a győzelemre.
    A mérkőzéshez mindenkinek jó szórakozást és szurkolást kívánunk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 21:00 - kor kezdődik.

Gólok: 17. Puncheon

Lapok:   20. Delaney (CRY), 63. Chamakh (CRY), 83. Jerome (CRY), 90+2. O'Keefe (CRY)   90+3. McGregor (HUL)

Crystal Palace: Speroni – Ward, Mariappa, Moxey, Delaney – Gabbidon (81. O'Keefe), Bolasie (64. McCarthy), Puncheon, Jedinak – Jerome, Chamakh (87. Wilbraham)

Hull City: McGregor – Bruce (76. Quinn), Davies, McShane – Rosenior, Meyler (57. Boyd), Huddlestone, Livermore, Elmohamady – Jelavić (84. Fryatt), Aluko