Manchester United – Cardiff City FC 2:0 (vége) | Norwich – Newcastle United 0:0 (vége) | Southampton FC – Arsenal FC 2:2 (vége)
Swansea City – Fulham FC 2:0 (vége) | Crystal Palace – Hull City 1:0 (vége) | Liverpool F.C. – Everton FC 4:0 (vége)
Crystal Palace
1:0 (1:0)
Hull City
kedd 28.01.2014, 21:00Barclays Premier League

Folytatta rossz sorozatát a Hull City, immáron negyedik meccsüket veszítették el zsinórban a bajnokságban, ráadásul ezeken a mérkőzéseken gólt se rúgtak.
    Az első félidő kiegyenlített küzdelme után a második játékrész elejét nagyon megnyomta a Hull, akkor több helyzetet is kidolgoztak, de a befejezéssel rendre problémájuk akadt. A második játékrész közepétől aztán állóháború alakult ki a pályán, a vendégek egyre idegesebben játszottak, majd a szegény embert az ág is húzza alapon McGregor kapus kiállíttatta magát a hosszabbításban, így emberhátrányban fejezték be a mérkőzést.
    A Crystal Palace örülhet a három pontnak, de talán a döntetlen igazságosabb lett volna.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket!

90+5
    A vendégek támadnak, a Crystal Palace játékosai már csak a rombolással vannak elfoglalva.

90+4
    Quinn a legvégén egyenlíthetett volna. Egy hazai tizenhatosra beívelt labdát a védők rossz helyre mentenek, Quinn 16 méterről megeresztett lapos lövése centikkel ment el a bal kapufa mellett.

90+3
    McGregor kapott a hosszabbításban pirosat. A hazaiak hosszan előrevágták a labdát, nem sokkal a szögletzászlónál a Crysatal Palace játékosa szabálytalankodott a kapujából kifutó McGregor kapussal, a vendégek portása pedig törlesztett. A játékvezető azonnal felmutatta a piros lapot.

90+2
    O'Keefe kap sárga lapot belépőért.

90+1
    Nem sikerült lövéssel befejezni a vendégeknek a támadást, hazai kirúgással folytatódik a találkozó.

90
    Öt perc lesz a hosszabbítás.

89
    A Hull tartja a labdát, gyakorlatilag minden mezőnyjátékos a hazaiak térfelén.

88
    A Hull tizenhatosára bejátszott labdát Wilbraham kaparintja meg nem sok híján, védője az utolsó pillanatban vágja ki.

87
    Chamakh helyére Wilbraham jött be.

86
    Chamakh szabálytalansága után a Hull támadhat. Komoly feszültség van a pályán.

84
    Fryatt érkezett az utolsó néhány percre Jelavić helyére.

83
    Jerome kap sárga lapot kakaskodás miatt.

82
    Egy előreívelt labdát McGregor szed össze kapuja előtt, Jerome azonban lendületből – nem teljesen véletlenül – a hazai portásnak fut. Majd némi kakaskodás alakul ki közöttük.

81
    Gabbidon helyett O'Keefe a pályán.

80
    Boyd fejezi be lövéssel a vendégek támadását, 12 méterről lőtte rá, csúnyán mellément. A hazaiak jöhetnek kirúgással.