BFC Siófok – Mezőkövesd Zsóry FC 0:1 (vége) | Tatabánya – Dorog 3:1 (vége) | Pécsi MFC – Komlói Bányász SK 6:0 (vége)
Nyíregyháza – Cigánd 4:0 (vége)
FC Tatabánya
3:1 (0:1)
Dorogi FC
szerda 29.01.2014, 16:30 • Grosics Gyula Stadion, Tatabánya • Felkészülési mérkőzések

A 90 perc leteltével rögtön le is fújja a bíró a meccset. A második félidő jó volt, Bozsik Péter kísérletezett, a második játékrészben pályára lépő csapata sokkal jobb volt, és megérdemelten megnyerte a meccset.
    Köszönöm a figyelmet! (18:05:42)

88
    Ludánszki lőtt fölé.

87
    Próbálkozik a Dorog előre jutni, de nem megy nekik, a Tatabánya már nem pörgeti annyira a játékot.

85
    Ezzel eldőlt a meccs, a második félidőben sokkal jobba Tatabánya.

84
    A Tatabánya gólt szerzett!
    GÓÓL! Ferkó ugratta ki SZABÓ BENCÉT, aki szépen a kapuba emelt, igaz, egy dorogi védő kis híján mentett. 3-1!

83
    Ludánszki passzolt Ferkóhoz, aki visszatette neki sarokkal, Ludánszki mellé lőtt.

80
    Egy labdaszerzéssel indult meg a Dorog, Skita lőtt fölé, de beleért a kapus, szöglet.

79
    A sérülés miatt Schulz Levente lemegy, helyén Halmosi.

78
    Schulz maradt lent, sántikál, nem tudja folytatni.

78
    Ludánszki fejesét fogta Kurucz.

77
    Nem lett a szögletből semmi.

76
    Hollár közeli fejes után Farkasdi védett óriásit, szöglet!

75
    Czank beadási kísérlete után újabb szöglet jöhet.

74
    Szerencsére most sincs komoly baj, folytatódhat a játék, vendég kirúgással.

73
    Szabó B. elől mentett Kurucz, és ismét lent maradt a kapus.

72
    Besztercei beadását vágták ki a védők, sőt, kontrázott a Dorog, ám megoldotta a hazai védelem.

70
    Továbbra is a hazaiaknál a labda, a második félidőre kijött az osztálykülönbség a két csapat között.

69
    GÓÓL! Nagyon szép gól! Egy jobboldali bedobás után SZABÓ BENCE becselezte magát a 16-oson belülre, majd kb. 7 méterről a bal sarokba csavart, 2-1!

68
    Hazai szöglet jöhet.

67
    Beszorul most nagyon a Dorog.

65
    Czank vitte föl a labdát, és a 16-os bal sarkáról mellé gurított. Szép egyéni akció volt.

64
    Érett már a gól és továbbra is a hazaiaknál a labda.

63
    GÓÓL! Szép passzok után Ferkó passzolt a 16-oson belül lövés helyett, így SZABÓ RICHÁRD-nak 8 méterről könnyű dolga volt, a kapufa segítségével a bal alsó lőtt, 1-1!

62
    Ferkó szerzett labdát, majd Juhász cselezett a 16-oson belül, visszatette Ferkónak, de rövid volt.

59
    Szabó B. lőtt Kurucz kezébe egy labdát 12-13 méterről.

58
    Most mezőnyjáték folyik, helyzetek nélkül, nem túl látványos a meccs, de érthető is a körülmények miatt.

56
    Most szabadul fel a dorogi kapu.

55
    Jöhet egy sarokrúgás balról is.

55
    Újabb hazai szöglet jöhet, megint jobbról.

54
    Szabadrúgás kifelé!

53
    Besztercei adhatott be jobbról, Ferkó elől mentettek szögletre.

52
    Igyekszik a Tatabánya 2. félidei csapata, de egyelőre állja a sarat a Dorog, sőt, a kontráikban benne van a veszély.

50
    Ferkó és Birtalan játszottak össze, végül azonban a kapusé a labda.

49
    Nem lett ebből sem semmi.

49
    Besztercei jobbról érkező beadását blokkolták, szöglet.

46
    Még egyszer: A második félidőre a következő felállásban játszanak a hazaiak:
    Farkasdi – Besztercei, Páles, Szűcs, Juhász – Ludánszki, Birtalan, Czank – Ferkó, Szabó R., Szabó B.

46
    Pár perc szünet után folytatódik a meccs.

46

A második félidőre a következő felállással fog kijönni a hazai csapat:

A körülményekhez képest nem rossz a meccs, de sajnos a nincs jó iram. A játék képe alapján az X igazságosabb lenne, de vezet a Dorog.

45

45
    Birtalan elől szedte fel a labdát Kurucz.

39
    A szöglet utáni kavarodásban a hazaiak kézt reklamáltak, de nem volt semmi a játékvezető szerint.

38
    Bakos bődületesen nagy kapufát lőtt, szép volt! Szöglet jöhet.

38
    32-33 méterre a kaputól, azzal szemben jöhet szabadrúgással a hazai csapat.

37
    A szögletből a Dorog kontrázhatott, Skita lövését védte Dombai.

37
    Bozsik beadása pattant meg, a kapufára hullott a labda, szöglet!

36
    Móri beadása után Kis lőtt 4 méterről kapásból, jó volt, de a kapus védett, szép jelenet volt!

34
    Schulz lőtt messziről fölé.

33
    Egy rossz kirúgás után Móri cselezgethetett, majd Kishez került a labda, a visszapasszt Bozsik elvesztette.

31
    Kis kapott jó labdát, tovább tette Horváthnak, aki azonban lesen volt.

30
    Ebből sem lett most semmi.

30
    Horváth elől mentettek szögletre.

28
    A Dorog gólt szerzett!
    GÓÓL! Egy szépen előre lőtt labdával Hauser tört be a 16-oson belülre, és kilőtte a jobb alsót, 0-1!

27
    Batripócsit szerelte Hauser a 16-os sarkánál, kellett a mentés.

26
    Horváth fejelt mellé.

25
    Szépen vitte fel a labdát a Tatabánya, majd egy védelmi hiba után Birtalan lőhetett a 16-oson belül, Kurucz védett szögletre.

23
    Veszélyesen kontrázott a Dorog, ám a végén Hollár eltörte a labdát.

21
    Nagy volt a kavarodás a büntetőterületen, végül tisztázott a Dorog.

20
    Horváth harcolt ki szögletet.

18
    Egy kontra után Kis mehetett a kapura, előle pont Bozsik elé pattant a labda, aki a kapufára emelt 14 méterről, nagy helyzet volt!

18
    Kis beadása után Birtalan cselezhetett a 16-osnál, de elvesztette a labdát.

17
    Mezőnyjáték zajlik, hazai fölénnyel.

15
    A kapus kellett tovább ápolni, most folytatódhat a mérkőzés.

13
    Batripócsi beadása után Birtalan ütközött Kurucz-cal, álla játék.

12
    Kis cselei után Batripócsi lőtt, nagyot védett Kurucz, a kipattanóból sem lett semmi.

11
    Dorogi szabadrúgás a félpályáról.

10
    A hazaiaké a labda a szöglet után.

9
    Hollár elől kellett menteni, a Dorogé az első szöglet.

7
    Ismét Kurucz avatkozott játékba, helyzet most sem volt.

6
    Batripócsi elől szedte fel a labdát Kurucz.

5
    A jobb szélen vezeti a labdát a Tatabánya, nincs még beadás.

3
    Rossz körülmények között, havas pályán zajlik a meccs. Egyelőre a hazaiak birtokolják a labdát.

1
    A hazaiak kékben, a Dorog piros-feketében játszik.

1

Szerdán a tatabányai új műfüves pályán fogadja a megyén belüli, szintén Bányász múltú ellenfelét a Tatabánya.
    A hazaiak a kieső, 15. helyen telelnek az NBII-ben, a Kozármislenyt megelőzve, és a Kisvárdától 5 ponttal lemaradva. A Dorog a harmadosztályban szerepel.
    Legutóbb tavaly nyáron, szintén felkészülési meccsen találkozott egymással a két csapat, akkor némi meglepetésre a Dorog 2-1-re nyert.
    A legutóbbi edzőmeccsén a Tatabánya a Ferencváros második csapatától 4-1-re kikapott.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:30 - kor kezdődik.