BFC Siófok – Mezőkövesd Zsóry FC 0:1 (vége) | Tatabánya – Dorog 3:1 (vége) | Pécsi MFC – Komlói Bányász SK 6:0 (vége)
Nyíregyháza – Cigánd 4:0 (vége)
FC Tatabánya
3:1 (0:1)
Dorogi FC
szerda 29.01.2014, 16:30 • Grosics Gyula Stadion, Tatabánya • Felkészülési mérkőzések

A 90 perc leteltével rögtön le is fújja a bíró a meccset. A második félidő jó volt, Bozsik Péter kísérletezett, a második játékrészben pályára lépő csapata sokkal jobb volt, és megérdemelten megnyerte a meccset.
    Köszönöm a figyelmet! (18:05:42)

88
    Ludánszki lőtt fölé.

87
    Próbálkozik a Dorog előre jutni, de nem megy nekik, a Tatabánya már nem pörgeti annyira a játékot.

85
    Ezzel eldőlt a meccs, a második félidőben sokkal jobba Tatabánya.

84
    A Tatabánya gólt szerzett!
    GÓÓL! Ferkó ugratta ki SZABÓ BENCÉT, aki szépen a kapuba emelt, igaz, egy dorogi védő kis híján mentett. 3-1!

83
    Ludánszki passzolt Ferkóhoz, aki visszatette neki sarokkal, Ludánszki mellé lőtt.

80
    Egy labdaszerzéssel indult meg a Dorog, Skita lőtt fölé, de beleért a kapus, szöglet.

79
    A sérülés miatt Schulz Levente lemegy, helyén Halmosi.

78
    Schulz maradt lent, sántikál, nem tudja folytatni.

78
    Ludánszki fejesét fogta Kurucz.

77
    Nem lett a szögletből semmi.

76
    Hollár közeli fejes után Farkasdi védett óriásit, szöglet!

75
    Czank beadási kísérlete után újabb szöglet jöhet.

74
    Szerencsére most sincs komoly baj, folytatódhat a játék, vendég kirúgással.

73
    Szabó B. elől mentett Kurucz, és ismét lent maradt a kapus.

72
    Besztercei beadását vágták ki a védők, sőt, kontrázott a Dorog, ám megoldotta a hazai védelem.

70
    Továbbra is a hazaiaknál a labda, a második félidőre kijött az osztálykülönbség a két csapat között.

69
    GÓÓL! Nagyon szép gól! Egy jobboldali bedobás után SZABÓ BENCE becselezte magát a 16-oson belülre, majd kb. 7 méterről a bal sarokba csavart, 2-1!