BFC Siófok – Mezőkövesd Zsóry FC 0:1 (vége) | Tatabánya – Dorog 3:1 (vége) | Pécsi MFC – Komlói Bányász SK 6:0 (vége)
Nyíregyháza – Cigánd 4:0 (vége)
Nyíregyháza Spartacus FC
4:0 (2:0)
Cigánd SE
szerda 29.01.2014, 17:30 • Nyíregyháza, Örökösföld • Felkészülési mérkőzések

Az első játékrészben egyenrangú ellenfele volt az NB III-as Cigánd az NB II listavezetőjének, de a Szpari az első félidő végére magasabb fokozatba kapcsolt és Rezes duplájával két gólos előnnyel vonulhattak be az öltözőbe. A második 45 perc langyosabb játékot hozott, de a hazaiaknak sikerült újabb két gólt szerezniük és végül összességében megérdemelten nyertek 4-0-ra. (19:15:24)

90
    A Nyíregyháza gólt szerzett!
    Kákonyi kap nagyszerű labdát a cigándi 16-oson belül, aki remekül tálal a hosszú oldalon üresen érkező HUSZÁK TAMÁS elé, aki szinte üres kapura 8 méterről a vendég kapuba gurítja a labdát.

88
    Huszák indítja Kákonyit de Sánta felszedi előle a labdát.

87
    Lakatos beadására Varga Z. érkezett, de a lövés pillanatában elcsúszott.

86
    Nagy T.-t buktatják ezúttal szintén a felezővonalnál.

85
    Ur szerez labdát, majd megiramodik vele, de a félpályánál szabálytalanul szerelik.

84
    Tempfli előreívelése hosszú Nagy T.-nek.

83
    A kis szögletet követően sikerül tisztázni a hazaiaknak.

82
    A Cigánd harcol ki szögletet.

81
    Ur lő 23 méterről fölé.

79
    Ovsiyenko szed fel egy hosszú cigándi előreívelést.

78
    Nem sietteti a játékot a Szpari, megpróbálják maguknál tartani a labdát a félpályán.

76
    Szilágyi ad remek labdát Huszáknak, aki elől Ludescher tisztáz az utolsó pillanatban.

75
    Visszacsere a Cigándnál: Sipos helyére Tempfli, Baksa helyére Ur érkezett.

73
    Lakatos szögletét kifejelik a védők.

72
    Gengeliczki hibázik nagyot saját 16-osán belül, Lakatos csapott le a labdára, remekül passzolt a jobb helyzetben lévő Nagy Tamáshoz, de Gengeliczki javítva hibáját belecsúszott Nagy lövésébe és a labda kiment szögletre.