Corona Brasov Wolves – Nové Zámky 3:5 (vége) | HSC Csíkszereda – Budapešť 6:1 (vége) | Ferencváros Bp. ESMTK – DVTK Jegesmedvék 6:5 (vége)
HSC Csíkszereda
6:1 (2:1, 1:0, 3:0)
UTE Újpest Budapešť
péntek 31.01.2014, 18:00MOL Liga

Az Újpest a vártnak megfelelően nem tudta megismételni a csíkszeredai bravúrját, sima vereséget szenvedtek.

Pedig jól indult számukra a mérkőzés, az első percben gólt szereztek. Kilenc percen keresztül vezettek is, de még az első harmad végére fordított a Csíkszereda.

A második harmadban csak egy gól esett, azt is a hazaiak szerezték, de a záró játékrészben már kijött a tudáskülönbség. (20:12:26)

60:00

56:44
    A HSC gólt szerzett!
    MARTIN KULHA szerzi az újabb csíkszeredai találatot. Assziszt: Vaclav Novak és Jozef Hruby. 6:1

53:39
    Az ötödik hazai gólt SZŐCS SZABOLCS szerezte. Assziszt: Flinta Botond István és Moldován Ervin. 5:1

45:57
    MAREK CURILLA növeli a Csíkszereda előnyét. Assziszt: Góga Attila és Jozef Hruby 4:1

45:42
    Ványi Gergő ül le két percre fogásért, előnyben a hazaiak!

40:01

40:00

39:21
    Kiegészül a Csíkszereda, ezt az emberhátrányt is letudták gól nélkül.

37:21
    Ismét emberhátrányba kerülnek a hazaiak: Mihály Ede áll ki két percre palánkra lökésért.

31:49
    Kiegészülnek a hazaiak, nem tudott élni az előnnyel az Újpest.

29:49
    Kiáll a hazaiaktól két percre Salló Alpár, gáncsolásért!

25:30
    Növeli az előnyét a Csíkszereda MIHÁLY EDE révén! Assziszt: Marek Curilla és Vaclav Novak.

20:01

20:00

14:51
    Kiegészül az Újpest!

12:51
    Csíkszeredai emberelőny!
    Ványi Gergő megy ki két percre fogásért.

12:15
    Gólszerző SZŐCS SZABOLCS. Assziszt: Moldován Ervin.

Gólok és gólpasszok: 10. Hruby (Ölander, Nagy I.), 13. Szőcs (Moldován), 26. Mihály (Curilla, Novak), 46. Curilla (Góga, Hruby), 54. Szőcs (Flinta, Moldován), 57. Kulha (Novak, Hruby) – 1. Coleman (Farkas L., Crichton)

HSC Csíkszereda: Kozuch (Ruczuj) – Hruby, Flinta, Curilla, Novák, Kulha – Góga, Salló, Moldován, Szőcs, Bíró T. – Bors, Nagy, Becze, Mihály, Molnár Zs. – Kósa, Péter, Molnár Z., Bíró O., Farkas.
    UTE Újpest Budapešť: Pleszkán (Hajek) – Reiter, Zalavári, Maklári, Farkas – Horváth, Virág, Coleman, Garbacz, Crishton – Virág, Kovács, Ványi, Fekti

Játékvezetők: Lascar, Trandafir – Redai, Csata