0:1 (0:0)
SK Slovan Bratislava
péntek 31.01.2014, 16:00 • ETO Park, Győr • Felkészülési mérkőzések

82
    Dinjar ível be balról, Martinez veszi át a labdát jó helyzetben, de a balösszekötő helyéről, 10 méterről fölé lő!

76
    Zofcak jó labdára indul középen, de a 16-os előteréből fölé lő

67
    A második félidőben jóval veszélyesebben játszik a győriek második sora, mégis a Slovan vezet egy jól eltalált szabadrúgásnak köszönhetően.

66
    Andric szép csel után húz középre balról, a 10 métrről leadott lövést bravúrral védi Perinis!

54
    A Slovan gólt szerzett!
    A szabadrúgást IGOR ZOFCAK elcsavarja a sorfal fölött, a labda védhetetlenül vágódik a jobb felső sarokba! 0:1

49
    Rudolf a 16-os előteréből csavar a bal sarok mellé kevéssel!

48
    Kronaveter kap nagyszerű indítást a jobb szélen, 14 méterről küld nagy lövést kapura, Perinis nagy bravúrral véd!

Öt perc után kezdődik is a második félidő!

41
    Dudás kap óriási passzt a védők mögé, ziccerben lőhet, de 14 méterről a kapusba bombázza a labdát!

40
    Dudás emel szépen Trajkovic elé, aki 18 méterről lő a jobb felső sarok mellé kevéssel!

20
    A megsérült Strestik helyére bejön Rudolf.

16
    Strestik közben az öltözőbe vonul, nem folytatja a játékot, 10 emberrel a szünetben sorcserére készülő Győr

15
    Kalmár kap remek labdát a jobbösszekötő helyén, 18 méterről lő, Perinis véd bravúrral!

Gólok: 54. Zofcak

ETO FC Győr: Kamenar – Svec, Lipták, Lang, Völgyi – Kamber, Trajkovic, Kalmár – Dudás, Strestik (20' Rudolf), Koltai

Második félidő: Pogacsics – Wolfe, Stanisic, Had, Dinjar – Pátkai, Kronaveter Rudolf – Martinez, Burgos, Andric

SK Slovan Bratislava: Perinis – Josimov, Ninaj, Bagi, Hlohovsky, Halenar, Zofcak, Gorosito, Kladrubsky, Szarka, Vrablec

Cserék: Polacek, Matejka, Soudan, Kolcak, Gasparovic, Augustin, Peltier, Galis

Játékvezetők: Szilas – Takács, Lémon