HSC Csíkszereda – Nové Zámky 2:3 (vége) | Corona Brasov Wolves – Budapešť 6:1 (vége) | Ferencváros Bp. ESMTK – Dab.Docler 3:7 (vége)
Ferencváros Bp. ESMTK
3:7 (1:1, 2:2, 0:4)
Dab.Docler
vasárnap 02.02.2014, 18:00 • Pesterzsébeti jégcsarnok, Budapest • MOL Liga

58:00
    Kettő perc még a meccsből, négygólos újvárosi vezetésnél!

57:33
    Gröschl lövését védte még Meravy!

56:58
    A Dunaújváros gólt szerzett!
    Gólszerző LADÁNYI. Assziszt: Szappanos. Szappanos Dávid korongját LADÁNYI BALÁZS ütötte be közelről! 3-7

54:09
    Gólszerző CONTOIS. Assziszt: Hruby és Somogyi. A jelek szerint eldőlt a mérkőzés! Somogyi visszatett korongját Hruby Gellért lőtte rá, Meravyról kijött a pakk és ANDREW DAVID CONTOIS közelről bekotorta! 3-6

52:32
    Kiegészült a DAB csapata!

52:21
    Ladányi lövését Mestyánnak kellett mentenie!

50:32
    Kiállítás a vendégektől Hruby Gellért kapott 2 percet, emberelőnyben a Fradi!

50:03
    Szabados nem tudta Meravy alatt begyömöszölni a kapuba a korongot!

49:22
    Mestyán lövése ment kapu fölé!

48:46
    Ladányi közeli fonákkal kapura tartó lövését Meravy most védeni tudta!

46:49
    Gólszerző PAVUK. Assziszt: Léránt. Megint gólra gólt lőttek a vendégek, Léránt René remek átadásából, PAVUK ATTILA talált be! megint kettővel vezet a DAB! 3-5

46:10
    Gólszerző CONTOIS. Assziszt: Papp V.. Szép újvárosi akció végén Papp Viktor adta ziccerbe a korongot ANDREW DAVID CONTOIS-nak, aki nem hibázott! 3-4

45:28
    Szappanos elől Meravy tenyerelt rá a korongra!

43:32
    Győri lövését védte kissé nehezen Kalnins.

39:20
    Szabados lövését mellre fogta a Ferencváros hálóőre!

38:47
    Pavuk közeli korongját is mentette a bárddal Meravy.

37:38
    Contois sem tudott túljárni Meravy eszén!

36:44
    Peterdi egészen közeli lövését mamutjával hárította Meravy!

34:57
    A Ferencváros gólt szerzett!
    Gólszerző: KISS GÁBOR Assziszt: Lindquist és Gibbs Sjödin. Nagy munkával egyenlített a Fradi! Andreas Lindquist bombájába KISS GÁBOR még beleért és a korong így utat talált Kalnins kapujába! Gólpassz: Andreas Lindquist és Victor Gibbs Sjödin.

34:27
    Peterdi korongja elkerülte Meravy kapuját!

33:46
    Feil korongjába tudott belenyúlni a bárddal Kalnins!

33:04
    Sijka szólózott, de a végén kapu mellé lőtte a korongot!

32:33
    Pörögnek az események, most a túloldalon Szabados bombáját kellett védenie Meravynak!

32:14
    Vaszjunyin lövését védte a DA kapusa!

31:43
    Gibbs Sjödin parádés szólója végén mentett kivetődve Kalnins!

29:14
    Gólszerző WÉBER. Assziszt: Vaszjunyin. Szépített az FTC-ESMTK! Gibbs Sjödin tette le a korongot WÉBER ZSOLTNAK, aki kapásból bevágta!2-3

26:36
    Gólszerző SOMOGYI. Assziszt: Papp V.. Pillanatok alatt megduplázta előnyét a DAB! Szép csiki-csuki végén Papp Viktor passzolt SOMOGYI BALÁZSHOZ aki a hálóba lőtt!1-3

26:24
    Gólszerző PETERDI. Assziszt: Lindgren. Újra vezet a DAB.DOCLER! Victor Lindgren korongja előre jött ki Meravyról és PETERDI IMRE bevágta! 1-2

25:27
    Kiegészült a DAB!

24:45
    Feláll a Fradi fórban!

24:17
    Vaszjunyin közeli lövését védte Kalnins!

23:27
    Fradi emberelőny, Jabornik kapott 2 percet színészkedésért!

23:20
    Potila csúsztatott korongja elkerülte a vendégek kapuját!

22:40
    Sijka lőtt mellé egy szép szóló végén!

21:20
    Pál lövését védte az újvárosi kapus.

20:56
    Victor Lindgren maradt lent a jégen egy kemény összecsapás után – ápolni kell Őt!

20:17
    Kiss Gábor nagy lövését védte Kalnins a bárdjával!

19:58
    Gólszerző OJANEN. Majdnem az első harmad végét jelző dudaszó pillanatában egyenlített ANTTI OJANEN, egy lecsorgó korongot értékesített! 1-1

17:09
    Felállt fórban a Fradi, de Ojanen nagy helyzetben hibázott!

16:40
    Most Fradi-fór jön, Szappanos Dávid kapott 2 percet, bottal akasztásért!

16:09
    Megint egy Galanisz lövést hárított a Fradi kapusa!

15:43
    Galanisz közeli lövését védte Meravy.

14:25
    Gólszerző SZABADOS. Vezet a vendégcsapat! SZABADOS RÓBERT vágta Meravy kapujába a lecsorgó korongot!0-1

13:27
    Papp Viktor fonákját védte Meravy.

13:14
    Nagy Richárd lövése után egy botról a hátsó védőhálóba vágódott a korong!

12:08
    Kiss Gábor elől mentett Kalnins az utolsó pillanatban!

8:50
    Kiss Ákos lőtt jó cselek után fölé a túloldalon!

8:08
    Kiss Gábor közeli lövését védte Kalnins.

6:55
    Pavuk lőtt egészen közelről kapu mellé!

6:23
    Kiegészült a Fradi, megúszták a zöldek a kettős emberhátrányt kapott gól nélkül!

5:32
    Ojanen visszaállhatott, 5 a 4 elleni a játék!

5:29
    Hüffner korongját is védte a Fradi kapusa!

5:03
    Lindgren bombáját fogta nagyon szépen Meravy!

4:23
    Újabb kiállítás, Peterdi került a jégre, Lindquist volt a "tettes", 2 percet kapott! Kettős újvárosi fór!

3:32
    Ojanent kiállították 2 percre, újvárosi emberelőny!

3:00
    Lindquist bombáját hárította Kalnins!

0:57
    Ojanen közeli korongját hárította Kalnins.

0:16
    Ladányi lőtt egy nagyot rögtön az elején, de Meravy védett.

Juhász Attila

Gólok és gólpasszok: 20. Ojanen, 30. Wéber (Gibbs Sjödin, Kiss G.), 35. Kiss G. (Lindquist, Gibbs Sjödin) – 15. Szabados, 27. Peterdi (Lindgren), 27. Somogyi (Papp V.), 47. Contois (Papp V.), 47. Pavuk (Léránt), 55. Contois (Hruby, Somogyi), 57. Ladányi (Szappanos, Kiss Á.)

Ferencváros Bp. ESMTK: Meravy (Budai) – Géczi, Lindquist, Gibbs Sjödin, Vaszjunyin, Kiss G. – Győri, Mestyán, Pál Z., Ojanen, Feil, – Wéber, Lencsés, Dancsfalvi, Potila, Sijka – Fekecs, Németh P., Nagy L., Papp Cs. Edző: Dobos Tamás
    Dab.Docler: Kalnins (Kiss T.) – Lindgren, Hüffner, Ladányi, Szappanos, Kiss Á. – Huba, Nagy R., Peterdi, Galanisz, Azari – Jabornik, Gröschl, Somogyi, Papp V., Contois – Hruby, Magosi E., Léránt, Pavuk, Szabados. Edző: Stephan Lundh

Játékvezetők: Németh M., Nagy A., Somos, Pálkövi