Magyarország - Egyesült Államok 13:6 (vége)
Magyarország - Egyesült Államok

13:6

(3:2, 5:2, 2:2, 3:0)

kedd 04.02.2014, 18:30 • Császár-Komjádi Béla Uszoda • Barátságos mérkőzés

A magyar válogatott a második és a negyedik negyedben nyújtott teljesítményének köszönhetően, sima győzelmet aratott. Külön öröm, hogy az utolsó felvonásban gólt sem kapott a védelmünk. A fiatal Kovács Gábor szép teljesítményt nyújtott, de Hárai centerben nyújtott játéka is dicséretet érdemel. Természetesen Decker nagy védéseit sem szabad figyelmen kívül hagyni. Összességében elégedett lehet Benedek Tibor a látottakkal, talán az emberelőnyös szituációkban voltak hiányosságok. Én köszönöm a figyelmüket innen a helyszínről, viszont nem kell sokáig válogatott vízilabda nélkül maradni, ugyanis a hétvégén a szolnoki Volvo-kupáról várjuk Önöket! Addig is jó éjszakát kívánok! (19:48:19)

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    Decker kiüti sarokra Kimbell kinti lövését.

32
    VÁMOS MÁRTON hosszú lóbálása után, könyörtelenül lövi ki a bal felsőt! 13:6

31
    Kontra a vendégek ellen.

31
    HÁRAI BALÁZS parádés találatot szerez a kapunak háttal! A magyar center svédcsavarral juttatja a bal alsóba a labdát! 12:6

30
    Hárai emelkedik ki centerből, de a kapus védeni tud közelről.

30
    Angyal fölé pöcköli a fórt.

Kevesebb, mint négy perc van hátra a találkozóból, tulajdonképpen csak a győzelem mértéke lehet kérdés.

29
    Amint előnybe kerülünk, Benedek rögtön időt kér.

29
    Obert pontozódik ki az amerikaiaknál.

29
    Csak egy röpke kísérletig jutottak el a vendégek ebből a támadásból.

28
    Decker a kapufára üti a büntetőt, a kipattanó pedig a miénk!

28
    Hiába lőjük be az emberfórt, mivel Tóth akadályozta a kapust két méteren belül, érvénytelen a találat.