Váci KSE
26:22 (13:11)
Ceglédi Kézilabda Klub SE
péntek 07.02.2014, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Vác • Férfi kézilabda NB1

Négy góllal győzött a Vác csapata, mindkét félidőt 13-11 arányban nyerte a hazai csapat. A ceglédi szurkolók a bírókat okolják a vereség miatt, de nem tűnt a bíráskodás részrehajlónak, innen nézve rossz esetben is 3-4 vitatható ítélet történt, mindkét fél kárára.
    Remek mérkőzést vívtak a második félidőben, végre nem az indulatok, hanem a küzdelem és a szép gólok dominálták az összecsapást az első játékrész rossz befejezése után.
    A Vác ezzel felzárkózott és nagyon fontos 2 pontot zsebelt be, ráadásul az egymás elleni összevetésben is két góllal jobbak, ha ez a végén számítana pontegyenlőség esetén.
    A végeredmény: Váci KSE – Ceglédi KSE: 26-22.
    ---- (19:30:38)

60
    Mérkőzés vége. (26:22)

60
    Vitáris védte Perisics büntetőjét. (26:22) (26:22)

60
    Hetest harcolt ki Tóth Norbert belülvédekezés miatt. (26:22) (26:22)

60
    Bajorhegyi Ádám kapott két percet. (26:22) (26:22)

60
    TAKÁCS szerzett gólt középről. (26:22) (26:22)

60
    SIMÁNYI egy kihagyott helyzet után elcsent a felezőnél egy labdát, ziccerben tört kapura és bebombázta. (26:21) (26:21)

59
    Bősz percei. Két védés után HÓDI talál be egy lerohanás után. (25:21) (25:21)

59
    2 perc van hátra, eldőlt a mérkőzés, támad a Vác. (25:20) (25:20)

58
    Elvesztette a labdát a Vác, ám a gyors indítást lehalászta bravúrosan Nikolicza. (25:20) (25:20)

58
    Rosta kikéri az utolsó idejét is a Vác csapatának 27:05-nél. Ha most emberelőnyben betalál a hazai csapat, biztosan eldől a két pont sorsa. (25:20) (25:20)

57
    Székelyt blokkolták, de szabaddobás fault miatt. (25:20) (25:20)

57
    Bíró lőtt fölé emberhátrányban középről. Eldőlni látszik a találkozó. (25:20) (25:20)

56
    Lendvay kihagyta a büntetőt, Bősz lábbal védett. (25:20) (25:20)

56
    Belülvédekezésért kapott hetest a Vác. Varga hevesen reklamált, amiért kettő perces kiállítást kapott. (25:20) (25:20)

56
    Pál átlövése a blokkról megy ki, marad a Vácnál. (25:20) (25:20)

56
    Endrédi ment látványosan bele Györgybe. Az utolsó 5 perc, a végjáték kezdődött el. (25:20) (25:20)

55
    Váci technikai hiba miatt jöhet a Cegléd együttese. (25:20) (25:20)

55
    Ha most gólt lőnek a hazaiak, talán el is dönthetik a meccset. (25:20) (25:20)

Váci KSE: Vitáris, Nagy – Bajorhegyi, Székely, Simányi, Császár, Tyiskov, Lendvay, Nikolicza, Laurencz, Gábori, Pál, Kökény, Kocsi, György, Joháczi
    Ceglédi Kézilabda Klub SE: Bősz, Bartucz – Endrédi, Varga, Tóth, Dengi, Lászlai, Hódi, Benke, Csőke, Lepsényi, Takács, Perisics, Antal, Pocsai, Bíró, Vujovic

Játékvezetők: Bonifert Ferenc, Oláh Viktor