Larvik HK
23:29 (13:18)
Győri Audi ETO KC
péntek 07.02.2014, 20:00 • Arena Larvik, Larvik • EHF Bajnokok Ligája

Nehezen indult a mérkőzés a Győrnek, de a kezdeti problémákon hamar túlléptek és Lunde remek teljesítményének is köszönhetően ilyen arányban is megérdemelten nyertek.

A Győr ezzel átvette a vezetést a csoportban és amennyiben a Buducnost nem nyer nagyobb gólkülönbséggel, akkor meg is tartja az első helyet egy forduló után a címvédő. (21:36:00)

60
    Mérkőzés vége. (23:29)

60
    GÖRBICZ parádésan fordul le két védőről, cunderrel növeli hatra az előnyt (23:29) (23:29)

60
    Kovacsics lépi el a támadást, Edin ugyanezt megteszi a túloldalon (23:28) (23:28)

60
    Edin ziccerét hihetetlen érzékkel védi Lunde (23:28) (23:28)

59
    Löke rántja le Edint, két percre leül (23:28) (23:28)

59
    BULATOVIC nagy erejű átlövése után Leganger a hálóból kotorássza elő a labdát (23:28) (23:28)

58
    Edin adja el könnyen a labdát, 2 perccel a vége előtt támadhat a Győr (23:27) (23:27)

58
    Kovacsics a szélről repül a kapu elé, de a bal felső sarok mellé lő (23:27) (23:27)

57
    Görbicz lövésébe Leganger ér bele ujjheggyel, de a norvég támadásnál Görbicz visszaszerzi a labdát (23:27) (23:27)

57
    Nora Mörk hetesét lábbal védi Lunde! (23:27) (23:27)

57
    Rédei-Soós adja el a labdát, a lerohanás végén Orbán löki Hammersenget, hetes jön (23:27) (23:27)

57
    Közben Lökét kell ápolni Nora Mörk durvasága után (23:27) (23:27)

56
    SULLAND most betalál a szélről (23:27) (23:27)

56
    Kovacsics mozog keresztbe, Leganger védi a lövését (22:27) (22:27)

5 perc van hátra, 5 gól az előny, nagy baj már nem történhet (22:27) (22:27)

55
    Vendég időkérés. (22:27) (22:27)

55
    Korsós ejtését lehúzza Leganger, a túloldalon Sulland szélső kísérletét Lunde védi, remekül zárta a szöget (22:27) (22:27)