Dab.Docler
szerda 12.02.2014, 20:00 • Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • Szuperkupa

49:21
    A Dunaújváros gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Szépítenek a vendégek! Contoisugrik ki a bal oldalon, PAVUK ATTILA elé tálal, aki teljesen üresen érkezik középen, és kihasználja a hatalmas ziccert! 4-2!
    Gólpassz: Andrew David Contois és Nagy Richárt.

32:08
    A Volán gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Növeli előnyét a fehérvári együttes! ANDREW SARAUER taktikusan tovább viszi a pakkot, így remek szögből talál a vendégek kapujába! 4-1!
    Gólpassz: Frank Banham és Benk András.

18:07
    GÓÓÓL! Növeli előnyét a hazai csapat! BENK ANDRÁS remek kapáslövést ereszt meg a harmad közepéről, a korong laposan kerül a vendégek kapujába! 3-1!
    Gólpassz: Magosi Bálint és Nemes Benjamin Zoltán.

17:12
    GÓÓÓL! Hamar fordítanak a hazaiak! Ezúttal szimpla előnyből eredményesek a fehérváriak, MIHÁLY ÁRPÁD lendületből érkezik az újvárosiak harmadába, és védhetetlenül lő a kapuba! 2-1!
    Gólpassz: Hetényi Zoltán és Szirányi Bence.

16:14
    GÓÓÓL! Ezt már nem lehet kivédekezni! FRANK BANHAM egy visszatett korongot óriási erővel zúdít Kalnins ketrecébe kettős emberelőnyben! 1-1!
    Gólpassz: Andrew Sarauer és Colton Yellow Horn.

10:10
    GÓÓÓL! Vezetnek az újvárosiak! Kiss Á. lövésébe SZAPPANOS DÁVID szúr bele egészen közelről, ezt már nem védhette Hetényi! 0-1!
    Gólpassz: Kiss Ákos és Ladányi Balázs.

Nagy Zalán

Gólok és gólpasszok: 17. Banham (Sarauer, Yellow Horn), 18. Mihály (Hetényi Z., Szirányi), 19. Benk (Magosi, Nemes), 33. Sarauer (Banham, Benk) – 11. Szappanos (Kiss Á., Ladányi), 50. Pavuk (Contois, Nagy R.)

Fehérvár AV19: Hetényi (Rajna) – Jackman, Orbán, Kovács, Banham, Sarauer – Szirányi, Tokaji, Naglich, Mihály, Yellow Horn – Hetényi P., Varga, Nemes, Benk, Magosi – Kiss D., Pozsgai, Tóth G., Németh A., Erdély
    Dab.Docler: Kalnins (Kiss T.) – Lindgren, Hüffner, Ladányi, Szappanos, Kiss Á. – Huba, Nagy R., Azari, Galanisz, Peterdi – Jabornik, Gröschl, Contois, Pavuk, Somogyi – Hruby, Léránt, Szabados, Papp

Játékvezetők: Kincses Gergely, Daniel Konc – Németh Márton, Nagy Attila