KSI SE - RacioNet Honvéd 8:13 (vége) | BVSC- Zugló - PVSK-Füszért 14:5 (vége)
Valdor Szentes - Szolnoki Dózsa 8:16 (vége) | ZF-Eger - OSC-Újbuda 24:12 (vége)
KSI SE - RacioNet Honvéd

8:13

(2:3, 2:2, 1:6, 3:2)

szombat 15.02.2014, 11:00E.ON Férfi OB I

Az első két negyedben izgalmas mérkőzést láthattunk, és még a 3. negyedben is ki tudott egyenlíteni a KSI, de ezután 5:5-ös állást követően beindult a Honvéd. Kiss Gergely vezetésével pár perc alatt sikerült 4 gólos vezetést szereznie a vendégeknek, ami aztán ki is tartott a meccs végéig. A KSI akárcsak a Vasas ellen, most is egy rosszul sikerült negyednek köszönheti vereségét.
    Köszönjük figyelmüket, kövessék délutáni közvetítéseinket is! (12:12:13)

31
    Salamon lövését védte szépen György Dávid.

30
    MARNITZ MÁRK jobbról szerzett góljával szépít a KSI. 7:12

30
    Kovács Péter lopta le a labdát Kovács Gergő kezéről, végig úszott a pályán, de fölé pattintott.

29
    Hazai időkérés, 3:07 van hátra.

29
    Marnitz lő messziről, de György könnyen védett.

28
    Kiss Bálint szerez labdát, majd Kiss Gergely és Koji játszik össze, de végül utóbbi pontatlan és eladja a labdát.

27
    Simon jobbról szép labdát ad KISS BÁLINT-nak aki bal szélről ejt gyönyörű gólt. 6:12

27
    Mindkét oldalon egy egy labdaszerzés, most a KSI támadhat.

26
    Szőke Szabolcs lőtt fölé jobbról.

26
    Márkus Martin pontozódik ki.

25
    A vendégek pontatlanok voltak első támadásukból, a másik oldalon viszont MIKLÓS LEVENTE jobbról lő szép gólt a bal alsóba. 6:11

25
    Marnitz helyett most Szőke Patrik úszott, őt pedig a másik 5-ös, Szőke Szabolcs előzte meg. A Honvéd támadhat.

24
    Vége a harmadik negyednek.

24
    Székely passzát halássza le Szőke Szabolcs, fordulhat a Honvéd. Kiss Bálint játssza be centerbe KOVÁCS PÉTER-nek, aki kihasználja a ziccert. 5:11