ZF-Eger - Angyalföldi SI DSE 30:3 (vége) | Hungerit-Szentes - SZNVE 12:9 (vége)

12:9

(4:4, 4:0, 3:1, 1:4)

szombat 15.02.2014, 16:00 • Széchenyi-ligeti uszoda, Szentes • Női OB I

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (17:13:23)

Az utolsó negyedet ugyan nagyon megnyerte a Szeged, de ekkor már késő volt, a két középső negyedben ugyanis a hazaiak sikeresen eldöntötték már a mérkőzést. A papírforma érvényesült ugyan, de az új edzővel érkező szegediek hatalmas küzdelemre késztették a meccs nagy részében a bajnoki második helyezett szentesieket. A Csongrád megyei női rangadó tehát a Szentes sikerével ért véget, de ellenfelüket is megilleti minden dicséret.

32
    Véget ért a mérkőzés.

32
    Lengyel Anett ejt még távolról, balról a kapu fölé.

32
    Vida bal szélről eleresztett lövését védi a szegedi kapus, támadhatnak a vendégek.

32
    Dalmády Szandra lövése kapufa, Kovács pedig már nem talál kaput a jobb szélről.

31
    Van der Sloot játszik be centerbe, ahol Farkast szerelik a vendégvédők.

31
    Kovács újabb keresztpassza balra, LENGYEL DOMINIKA pedig megint bevágja a jobb sarokba: 12:9.

31
    Rácz távoli lövése suhan el a bal sarok felett.

30
    Hevesi kiállítása után Kovács keresztpasszát LENGYEL DOMINIKA vágja balról a hosszú sarokba: 12:8.

30
    Fórban sem jutottak el azonban lövésig a szentesiek, lejárt a támadóidejük.

29
    Bejátszás a hazaiaktól centerbe, Miklóst kiállítják, a szentesi edző pedig azonnal időt is kér. 3:14 van még a meccsből.