Gyirmót – Dorog 4:0 (vége) | Debreceni VSC – Mezőkövesd Zsóry FC 2:1 (vége)
Debreceni VSC
2:1 (1:0)
Mezőkövesd Zsóry FC
szombat 22.02.2014, 14:00 • Debreceni Labdarúgó Akadémia, Debrecen-Pallag • Felkészülési mérkőzések

A második félidőt jóval aktívabban kezdte a Mezőkövesd, volt pár helyzetük és ezek közül egyet gólra is váltottak. A játékrész dereka azonban ismét a hazai csapat mezőnyfölényével telt, aminek eredményeképpen visszavették a vezetést és tizenegyesből és akcióból is növelhették volna az előnyt, de Horváth remekül védett a második játékrészben. A meccs vége végül unalomba fulladt, de nem láthattunk rossz meccset, különösen a szünettől a nyolcvanadig percig voltak elemükben a csapatok. Ezzel a két együttes felkészülési meccseinek sora véget ért, szerdán Ligakupa meccsel jelentkeznek. Kövessék addig is élő közvetítéseinket! (16:22:53)

90
    Szalai ívelt Balajti felé előre, de egy kicsit hosszú lett a passz.

89
    Menougong tette volna Kiss felé a labdát, de Korhutig jutott csak a labda.

88
    Mihelič kapott a jobb oldalon egy labdát, de elcsúszott a lába fölött a labda.

87
    Kiss szerzett Mészárostól labdát a jobb oldalon, de a beadása Novakovics ölébe ment.

86
    Korhut ívelt a jobb oldalon meginduló Mihelič felé, de Fótyik akrobatikus mozdulattal hazafejelte a labdát.

86
    Kulcsár kapott vissza egy labdát jó ütemben Sidibétől, de elpattant tőle a labda.

85
    Ludánszki forgatta át a jobb oldalon megindulni készülő Lázár mellett, de a füvön megcsúszó labda túlment az oldalvonalon.

84
    Dobos jobb oldali középre adását Mészáros rúgta ki.

83
    Szakály szerzett labdát Hegedűstől a támadó térfélen, de szabálytalanul tette mindezt, a kövesd jöhet.

82
    Bódi ívelt előre a jobb oldalon meginduló Miheličnek, de egy kicsit hosszú volt a labda.

81
    Balajti indította volna Bognárt középen, de a védők közbeléptek és elvitték a passzt.

80
    Tíz perc van a meccsből, Bognár helyzete óta csendesen folyik a játék.

78
    Kettős csere a vendég oldalon. Melczer és Rajczi le, Kiss és Menougong be.

77
    Egy kontrából Bognár indult meg Balajti passzából és 15 méterről gyengén és helyezetlenül Novakovicsba lőtt!