Dab.Docler – HSC Csíkszereda 6:1 (vége) | Nové Zámky – Corona Brasov Wolves 5:4 (1:0 szétlövés után) | DVTK Jegesmedvék – Ferencváros Bp. ESMTK 3:4 (vége)
szétlövés vége (1:0)
HC MIKRON Nové Zámky
5:4 (1:2, 2:1, 1:1 - 0:0)
Corona Brasov Wolves
vasárnap 23.02.2014, 18:00MOL Liga

Szoros mérkőzésen végül büntetőkkel nyert a HC Nové Zámky az utolsó hazai meccsén az idei szezon MOL Liga alapszakaszában. Sokáig tartotta egygólos előnyét a Brassó gárdája, de végül az utolsó előtti percben Polčík révén sikerült egálra hozni az érsekújváriaknak a meccset. A szétlövésben a mindent eldöntő büntetőt Andrej Sucharda értékesítette. Következik a rájátszás, a holnapi nap folyamán kiderül a párosítás, amikor a dunaújvárosiak kiválasztják ellenfelüket az elődöntőbe. (20:34:45)

65:00
    A HC Nové Zámky csapata nyerte a szétlövést.
    A mindent eldöntő büntető lövést SUCHARDA ANDREJ lőtte a hálóba!!

Szétlövés kezdete.

A hosszabbításban sem született meg a győztes gól, így a szétlövésben dől el a találkozó!

65:00
    A hosszabbítás befejeződött.

64:02
    Közben Baron öt perces büntetése letelt.

64:01
    Még egy kiállítás a hazai csapatból, Kameš kap 2+2 percet magas bottal való játékért.

61:00
    A hosszabbításban majdnem teljes öt percig hátrányban játszik a hazai csapat.

60:01
    A hosszabbítás elkezdődött.

Rendes játékidőben nem született döntés, így a hosszabbításban vagy a büntetők után dől el a mérkőzés győztese.

60:00
    Befejeződött a 3. harmad.

59:02
    A hazai Martin Baron kap 5+20 percet palánkra lökésért.

59:01
    A harmad utolsó percében járunk.

58:11
    Az Érsekújvár gólt szerzett!
    Kiegyenlít a hájrában az érsekújvári gárda. PETER POLČÍK visszahozza a reményeket. Gólpassz: Martin Uhnák.

54:01
    Az 55-ik perc elején járunk, a hazai csapat nem találja az utat Fülöp hálójába, a Brassó tartja egygólos előnyét.

50:25
    Időt kért a Corona Brasov csapata!

50:00
    Tíz perc a hátralévő idő a záró harmadból, továbbra is a vendégeknél az előny!

Róbert Balogh

Gólok és gólpasszok: 15. Uhnák (Sucharda, Šiška), 33. Weissmann (Frolík), 37. Hurtaj (Baron, Frolík), 59. Polčík (Uhnák), utolsó bünt. Sucharda – 14. Imecs (Pysarenko, Bálint), 19. Zsók (Fodor), 31. Imecs (János, Bálint), 44. Fodor (Gliga)

HC MIKRON Nové Zámky: Chovan (Krajčovič) – Hrudík, Kowalczyk, Štefanka O., Dubec (A), Podstavek – Baron, Kameš, Hurtaj, Weissmann (A), Frolík – Sucharda, Šiška, Uhnák, Čaládi (C), Polčík – Král, Pavešic, Korýtko, Ružička.
    Corona Brasov Wolves: Fülöp (Polc) – Mastaleriu, Heitamäki, Gliga, Zsók (A), Fodor – Wehrs, Nagy, Molnár, Virág, Petres – Pysarenko (C), Márton, János, Imecs, Bálint.

Játékvezetők: Druga, Konc – Soós, Vas.

Nézőszám: 1594.