HC TWK Innsbruck – Fehérvár AV19 0:3 (vége)
hétfő 24.02.2014, 19:15 • OlympiaWorld Innsbruck • EBEL

3. Graz 10 pont
    4. Klagenfurt 9 pont
    5. Ljubljana 6 pont
    6. Innsbruck 5 pont

Az alsóházból az első két helyezett jut be a rájátszásba, a fehérvárik legközelebb szerdán lépnek jégre a Klagenfurt ellen Székesfehérváron. (21:37:29)

A mai nap többi eredménye:

Dornbirn – Ljubljana 4-1 (1-0, 2-1, 1-0)
    Klagenfurt – Graz 3-4 (2-2, 1-1, 0-1)

A záró harmadra sikerül növelni az addig megszerzett előnyt, ezzel a Volán a lehető legjobb úton a rájátszás felé!

60:00

59:45
    A Volán gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Végleg eldől az összecsapás! COLTON YELLOW HORN pecsételi meg a hazaiak sorsát!
    Gólpassz: Frank Banham és Andy Sertich.

58:01
    A mérkőzés utolsó két perce kezdődik meg.

57:32
    Leviszi a kapust az Innsbruck együttese!

46:31
    Szerencsére ez a hazai előny sem fejeződik be góllal, marad a 0-2, kiegészül a Volán.

44:31
    Colton Yellow Horn (SAPA Fehérvár) korcsolyázhat le kettő percre a játék késleltetése miatt!

40:01

A második játékrész már a vendégeké volt, a Volán kétszer is mattolni tudta Munro kapust, ezzel nagy lépést tetta nagyon fontos két bajnoki pont megszerzéséért.

40:00

39:01
    A második harmad utolsó perce kezdődik meg.

35:26
    Mindké együttes kiegészül, 5 az 5 ellen a jégen a csapatok.

33:26
    Páros kiállítás: Marek Malik (Innsbruck) és Yellow Horn (SAPA Fehérvár) pihennek két percet a büntetőpadon durva játék miatt!

29:52
    GÓÓÓL! Növeli előnyét a SAPA Fehérvár! ANDY SERTICH talál a hazaiak kapujába! 0-2!
    Gólpassz: Kovács Csaba és Hetényi Zoltán.

29:52
    Ezt a hátrányt is kivédekezi a magyar csapat, marad a 0-1!

27:52
    Bryan McGregor (SAPA Fehérvár) áll ki kettő percre durva játékért!

26:29
    Herbert Steiner (Innsbruck) áll ki kettő percre fogásért!

20:28
    GÓÓÓL! Vezetnek a fehérváriak! Alig telik el 28 másodperc a második harmadból, FRANK BANHAM beveszi Munro kapuját! 0-1!
    Gólpassz: Kovács Csaba.

20:01

Nem láthattunk gólt az első játékrészben annak ellenére, hogy voltak kiállítások, sőt, a hazaiak egyszer kettős meberelőnyben is játszhattak két teljes percig! Úgy néz ki, nem lesz egyszerű dolga ma sem a fehérváriaknak, bízunk benne, hogy pontot, pontokat fognak ma hazavinni!

20:00

19:01
    Az első harmad utolsó perce kezdődik meg.

15:48
    Szerencsésen kivédekezzük ezt a nehéz időszakot, ismét 5 az 5 ellen a jégen a csapatok.

13:48
    Szirányi Bence (SAPA Fehérvár) követi őt a büntető padon, palánkra lökés miatt! Kettős emberhátrányban a Volán!

13:48
    Benk András (SAPA Fehérvár) áll ki kettő percre botfogásért!

11:19
    Sajnálatos módon mi sem tudunk élni az előnnyel, továbbra sincs gól az összecsapáson.

09:19
    Lukas Jurik (Innsbruck) korcsolyázik le két percre a büntetőpadra botfogásért!

02:52
    Szerencsére nem tud élni a lehetőséggel a hazai együttes, kiegészülnek a fehérváriak.

00:52
    Rögtön a mérkőzés elején emberhátrányba kerül a Volán, Adam Naglich (SAPA Fehérvár) ül le két percre bottal ütésért!

00:01

HC TWK Innsbruck: Munro (Machreich) – Malik, Pedevilla, T. Donati, J. Donati, Salazar – Pittl, Sims, Höller, Jurik, Ulmer – Switzer, Stern, Hörtnagl, Schennach, Mössmer – Lidner, Steinacher, Echtler, Steiner, Hanschitz

SAPA Fehérvár AV19: Hetényi (Rajna) – Szirányi, Jackman, Kovács Cs., Sarauer, Banham – Sertich, Hetényi P., Naglich, Yellow Horn, Mihály – Orbán, Varga, Benk, McGregor, Magosi – Pozsgai, Tóth, Nemes, Németh.

Az Olimpia miatti bajnoki szünetet követően folytatódik az EBEL Középszakasza, ráadásul nem is akárhogyan!
    A hátralevő négy meccset hét nap alatt játsszák le a csapatok, ami elképesztően nagy terhelést rak majd a játékosokra.
    A Volán jelenleg vezeti az alsóházat, míg az Innsbruck ugyanitt az utolsó helyen szerénykedik!
    Ennek ellenére fontos, hogy a fehérváriak pontot, pontokat szerezzenek a hétfő esti összecsapáson!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 19:15 - kor kezdődik.

Nagy Zalán

Gólok és gólpasszok: 21. Banham (Kovács Cs.), 30. Sertich (Kovács Cs., Hetényi Z.), 60. Yellow Horn (Banham, Sertich)