HC TWK Innsbruck – Fehérvár AV19 0:3 (vége)
Fehérvár AV19
hétfő 24.02.2014, 19:15 • OlympiaWorld Innsbruck • EBEL

59:45
    A Volán gólt szerzett!
    GÓÓÓL! Végleg eldől az összecsapás! COLTON YELLOW HORN pecsételi meg a hazaiak sorsát!
    Gólpassz: Frank Banham és Andy Sertich.

57:32
    Leviszi a kapust az Innsbruck együttese!

44:31
    Colton Yellow Horn (SAPA Fehérvár) korcsolyázhat le kettő percre a játék késleltetése miatt!

33:26
    Páros kiállítás: Marek Malik (Innsbruck) és Yellow Horn (SAPA Fehérvár) pihennek két percet a büntetőpadon durva játék miatt!

29:52
    GÓÓÓL! Növeli előnyét a SAPA Fehérvár! ANDY SERTICH talál a hazaiak kapujába! 0-2!
    Gólpassz: Kovács Csaba és Hetényi Zoltán.

27:52
    Bryan McGregor (SAPA Fehérvár) áll ki kettő percre durva játékért!

26:29
    Herbert Steiner (Innsbruck) áll ki kettő percre fogásért!

20:28
    GÓÓÓL! Vezetnek a fehérváriak! Alig telik el 28 másodperc a második harmadból, FRANK BANHAM beveszi Munro kapuját! 0-1!
    Gólpassz: Kovács Csaba.

13:48
    Szirányi Bence (SAPA Fehérvár) követi őt a büntető padon, palánkra lökés miatt! Kettős emberhátrányban a Volán!

13:48
    Benk András (SAPA Fehérvár) áll ki kettő percre botfogásért!

09:19
    Lukas Jurik (Innsbruck) korcsolyázik le két percre a büntetőpadra botfogásért!

00:52
    Rögtön a mérkőzés elején emberhátrányba kerül a Volán, Adam Naglich (SAPA Fehérvár) ül le két percre bottal ütésért!

Nagy Zalán

Gólok és gólpasszok: 21. Banham (Kovács Cs.), 30. Sertich (Kovács Cs., Hetényi Z.), 60. Yellow Horn (Banham, Sertich)

HC TWK Innsbruck: Munro (Machreich) – Malik, Pedevilla, T. Donati, J. Donati, Salazar – Pittl, Sims, Höller, Jurik, Ulmer – Switzer, Stern, Hörtnagl, Schennach, Mössmer – Lidner, Steinacher, Echtler, Steiner, Hanschitz
    Fehérvár AV19: Hetényi (Rajna) – Szirányi, Jackman, Kovács Cs., Sarauer, Banham – Sertich, Hetényi P., Naglich, Yellow Horn, Mihály – Orbán, Varga, Benk, McGregor, Magosi – Pozsgai, Tóth, Nemes, Németh