RacioNet Honvéd - Szolnoki Dózsa 8:9 (vége) | ZF-Eger - YBL Waterpolo Club 24:5 (vége)
ZF-Eger - YBL Waterpolo Club

24:5

(5:0, 5:2, 8:1, 6:2.)

péntek 28.02.2014, 20:00 • Eger, Bitskey Aladár uszoda • E.ON Férfi OB I

A mérkőzés végén 19 gólos előnnyel zárta a mérkőzést a ZF és gond nélkül tartotta otthon a győzelemért járó pontokat. Többen is nagyszerű teljesítményt nyújtottak, de én a már említett Majort emelném ki, aki ebben a nehéz helyzetben is képes volt három találatot szerezni. A pozíciók nem változtak, az Ybl maradt az utolsó, míg a ZF a Szolnok győzelme után nem tudta visszaszedni vezető pozícióját.
    Köszönöm a figyelmet, szép estét kívánok! (21:06:28)

8
    Zalánki vágta kapu fölé az utolsó helyzetet a mérkőzésen.

7
    Zalánki lőtte meg jobb szélről a maga negyedik gólját.

7
    Kibédi löketét is védte Meixner, a jobb alsóból.

6
    Major lövését Meixnerről pattant vissza a mezőnybe, folytathatja a támadást az Ybl.

6
    Rustamov bal oldalról a hosszú adott le egy lövést, Juhász nem tudott védeni, gól!

6
    Kiss Á. visszaúszásnál volt szabálytalan, miután hatástalan akciót vezettek, a harmadik hibája volt.

5
    Kórós első kiállítását követően Zalánki jobb szélről lőtte a harmadik gólját.

5
    Meixner védte Kibédi közelről leadott jobb oldali lövését. Ez bravúr volt.

4
    Rustamov hosszú lóbálás után vágta kapu fölé a játékszert.

4
    Rustamov kiállítása, ami neki a második volt, Kiss Á. szerzett gólt.

4
    Lőrincz jobboldalról három méterről talált be és szerezte harmadik gólját a mérkőzésen.

3
    Major sokadik hosszú passza, most Pecznek szánt átadása volt pontatlan.

3
    Major védekezett jól Salamonon és tudta szerelni.

2
    Graham kiállítása után Major lőtt gólt, a harmadik a négy vendég pontból.

2
    Bedő talált kapuba középről. Ő lőtte a huszadik hazai gólt.

1
    Elrontott támadás a vendégeknél, visszaúszásnál Hartman sokkalt be és gyűjtötte be harmadik kiállítását.