Vasas SC
1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
Debreceni HK
péntek 28.02.2014, 16:40 • Jégpalota (Budapest) • Borsodi Magyar kupa

Négy gólt láthatott a Jégpalota közönsége. Bár a Vasas szerezte meg a vezetést először, fordított lassan, de biztosan a Debrecen és végül 3-1 arányban legyőzte hazai pályán a Vasas SC-t. Ez volt a négy csapatos körmérkőzéses összecsapások első meccse.
    ---- (19:00:51)

60:00

57:57
    16 másodperccel a gól előtt jött le Lajcs, de a találatot követően újra a kapuba állt.

57:57
    A Debrecen gólt szerzett!
    Alighanem eldőlt. Üres kapura lőhetett KURILYUK Artur és sikerrel tette, 3-1 arányban vezet már a Debrecen, vélhetően innen már nem áll fel a Vasas.

57:28
    Csapatkiállítás a Debrecennél 2 percig. Játék késleltetése miatt.

57:28
    Godó Dániel kiállítva két percre a Debrecenből magas bot miatt. Vajon tud-e élni a lehetőséggel a Vasas?

54:24
    Ez nem tartott sokáig. Újabb Vasas hátrány, most Kaiser áll ki gáncsolás miatt két percre.

54:11
    Mindkét csapat teljes létszámban.

52:11
    Kukucska Balázs pihen két percen át bottal akasztás miatt a Vasastól. Négy a négy ellen mehet a játék majdnem 1,5 percig.

51:36
    Gól nincs a harmadban, egy újabb kiállítás viszont igen. Pershin Roman áll ki színészkedés miatt két percre a Debrecentől.

47:39
    Kiegészült a Vasas.

45:39
    Kaiser Vilmos újra a Vasastól áll ki két percre. Akadályozás az indok.

41:33
    Czakó Barna áll ki durva játék miatt két percre a Vasasból.

40:01

A második harmadot egy góllal a Debrecen gárdája nyerte, így az utolsó játékrészre majd egy gólos fórral fordulhatnak.
    Megint három kiállítás, de most csak egy találat ebben a húsz percben.
    Tartsanak velünk a szünet után újra, az utolsó periódusra!
    ----

40:00

35:14
    Mindkét csapat kiegészült.

33:14
    Még ki sem egészült a Debrecen, most egy Vasas kiállítás: Hetler Ádám áll ki könyöklés miatt két percre.

Gólok és gólpasszok: 3. Orosz (Hardi) – 10. Odnoga (Okos), 21. Kurilyuk (Csíki, Okos), 58. Kurilyuk (Csíki)

Vasas SC: Lajcs (Rónai) – Hetler, Hardi, Orosz, Dörök, Postás – Balla, Szlama, Nagy, Üveges, Varga – Kaiser, Pápa, Dabasi Á., Dabasi B., Czakó – Kukucska, Jacsó, Pál, Németh, Szeszák
    Debreceni HK: Tőke (Máthé) – Odnoga, Orosz, Prakab, Kurilyuk, Okos – György J., Csíki, Pershin, Mocsári, Godó – Balázs, Elekes-Darabont, Tamás, György I., Bagdács – Mokrai, Tanka

Játékvezetők: Németh Márton, Gangel László