BVSC- Zugló - Kaposvári VK 6:8 (vége) | Valdor Szentes - Szeged 10:13 (vége)
Valdor Szentes - Szeged

10:13

(1:5, 5:3, 0:3, 4:2)

szombat 01.03.2014, 18:00 • Széchenyi-ligeti uszoda, Szentes • E.ON Férfi OB I

Vincze Balázs, a vendégek mestere: "Mindkét csapat tett azért, hogy a megyei rangadó a régi idők hangulatát idézze. A Szentes erőn felül teljesített az első negyed után, mi pedig utána már nem hoztuk azt, amire egyébként képesek vagyunk." (19:15:25)

Szinte sorminta a négy negyed eredménye a Csongrád megyei rangadón: a Szeged meghajtotta az elsőt és a harmadikat, a nagy szívvel, rengeteg fiatallal játszó Szentes pedig megnyerte a másodikat és a negyediket. Nagyobb volt a küzdelem, mint vártuk, de végül nyert a Szeged, érvényesítve a papírformát.

32
    Véget ért a mérkőzés.

32
    PELLEI középről lő nagy gólt a jobb sarokba: 10:13.

32
    Kiss Csaba csavar középről, a vízen felpattanó labda fölé vágódik.

32
    Kettős fórban Nagy Márton lő balról, de Molnár Dávid véd, a sarokdobást követően pedig Werner lövése száll mellé a blokkról.

31
    Decker bejátszása után Szívóst szerelik a hazai védők centerben.

31
    Decker távoli lövését Boros üti fölé: sarokdobás és óriási üdvrivalgás a védés okán.

31
    Werner ad középre jobbról, s JÓZSA centerből lő a bal alsó sarokba: 9:13.

30
    Németh Dániel kipontozódása után Szívós passzát Seman pöccinti közelről a felső kapufára.

30
    Életében először állhat Boros Krisztián a szentesi felnőttcsapat kapujába!

30
    Gyors indítás előre, s NÉMETH DÁNIEL kissé balról lő biztos kézzel a hálóba: 8:13.

29
    Szívós passzát most a hazai védők vadásszák le.

29
    Rossz bejátszás jobbról centerbe Pellei felé, a vendégeké a labda.

29
    Időt kérnek a szentesiek, 3 perc 41 másodperc van még a mérkőzésből.

29
    Hegedűs Gábor bejátszása azonban hosszú centerbe Semannak, megszerzik a hazai védők.