Ferencvárosi Torna Club – Győr 1:1 (vége) | Diósgyőri VTK – Debreceni VSC 1:1 (vége)
Ferencvárosi Torna Club
1:1 (0:0)
ETO FC Győr
vasárnap 02.03.2014, 16:30 • Puskás Ferenc Stadion, Budapest • OTP Bank Liga

Mérkőzést követő edzői nyilatkozatok:

Horváth Ferenc(Győri ETO):
    Nyílt sisakos, jó mérkőzés volt, mindkét csapat remekül játszott! Az első félidő szerintem a miénk volt, igazságtalan lett volna, ha nem szerzünk pontot!
    A meccs végi dulakodásról, a két kiállításról nem tudok mit mondani, de szerintem nem is számított az már semmit!
    Örülök, hogy emberhátrányban is egyenlíteni tudtunk, ez a csapat tartását bizonyítja!

Thomas Doll(FTC):
    Természetesen úgy érzem magam mintha kikaptunk volna!
    Az első félidőben sajnos gyengén játszottunk, sok labdát vesztettünk és a támadójátékunk sem volt megfelelő!
    A szünet után már sokkal jobbak voltunk, felpörögtünk, vezetéshez jutottunk és a 11-essel eldönthettük volna a meccset! Böde Dániel maga vállalta a büntető elvégzését, nem teszek Neki szemrehányást!
    Sajnos 80-85 perc kemény munkája veszett szinte teljesen kárba néhány perc alatt!
    Ma egy nagy lépést tehettünk volna felfelé a tabellán, sajnos nem sikerült! Köszönjük szurkolóinknak a rengeteg bíztatást! (18:55:31)

Egy roppant érdekes, izgalmas, nem túl magas színvonalú, viszont elég ideges hangulatú mérkőzésen a Ferencváros talán közelebb állt a győzelemhez, főleg a második félidőben, a technikás Leonardo pályára lépése után!
    Viszont Böde kihagyta a 11-est és ez döntőnek bizonyult!
    A Győr 10 emberrel is egyenlíteni tudott és elvitte az egyik pontot a Puskás stadionból!
    Köszönjük szépen a figyelmet, tartsanak továbbra is velünk!

90+3
    Pavlovic és Lipták kakaskodott egymással, mindkettejüket kiállította Solymosi játékvezető!

90+2
    Tumultuózus jelenet a Fradi 16-osán belül, egy FTC játékos a földre került!

90+1
    Leonardo szinte ugyanonnan lőtt kapura mint a góljánál, de ez a labda elkerülte a kapu jobb oldalát!

90
    Völgyi beívelt labdáját hárította Dibusz!

89
    Kamenar mentett a túloldalon a gólvonal előtt, de közben már les is volt!

87
    Az ETO gólt szerzett!
    Gólszerző VARGA R.. A kihagyott 11-es megbosszulta magát! VARGA ROLAND egy jobb oldali beadást az ötösről pofozott a Fradi kapujába! 1-1

86
    Martinez jobb oldali beadását fejelte ki a Fradi védelem!

86
    Vajon most mi lesz? Emberelőnyben a Fradi, de a 11-es kimaradt!

84
    Böde Dániel jobb sarokra tartó büntetőjét Lubos Kamenar megfogta!

83
    11-eshez jutott a Fradi és Svec még a kiállítás sorsára is jutott!

82
    Lang húzta vissza Bödét, sárga lapot kapott Ő is!

81
    Jenner beadása után tisztázott a győri védelem!

80
    Jenner szöglete jöhet balról, nagyon támad továbbra is a Fradi!

79
    A mai mérkőzést 11228 néző követte a helyszínen a hivatalos adatok szerint!

78
    Böde bal oldali beadását mentették Bönig elől a győri védők!

Juhász Attila

Gólok: 74. Leonardo – 87. Varga R.

Lapok:   22. Besic (FTC), 43. Ugrai (FTC), 48. Pavlovic (FTC) – 24. Völgyi (ETO), 53. Kalmár (ETO), 82. Lang (ETO)   90+3. Pavlovic (FTC) – 83. Svec (ETO), 90+3. Lipták (ETO)

kimaradt büntető: 84. Böde (FTC), kapus Kamenar hatástalanítva

Ferencvárosi Torna Club: Dibusz – Besic, Pavlovic, Mateos, Bönig – Gyömbér, Laczkó(Csukics 69.) – Jenner, Busai(Somalia 46.), Ugrai(Leonardo 46.) – Böde. Vezetőedző: Thomas Doll
    ETO FC Győr: Kamenar – Svec, Lipták, Lang, Völgyi – Kalmár, Kamber, Rudolf, Strestik(Mevoungou 62.) – Dudás(Martinez 69.), Andrics(Varga R. 56.). Vezetőedző: Horváth Ferenc.

Játékvezetők: Solymosi (Kispál, Horváth R.)

Nézőszám: 11228