Ebes KKSE – DVSC-DEAC 1:2 (vége) | Győri ETO FC II. – Körmendi FC 6:1 (vége) | BKV Előre SC – Diósdi TC 1:2 (vége)
ESMTK – Soroksár 0:2 (vége)
ESMTK
0:2 (0:2)
Soroksár SC
vasárnap 02.03.2014, 14:30 • ESMTK stadion, Ady Endre utca. • NBIII - Nyugati csoport

Vége! Megérdemelten nyert a Soroksár, főleg az első félidei játékuk alapján. A második félidő kiegyenlítettebb volt, bár a 11-es révén hamar lehetett volna 0-3, végül az ESMTK számára kissé hízelgően csak 0-2 lett a vége. Így simán vezeti a tabellát a Soroksár, az ESMTK maradt a középmezőny alján, rosszabb esetben 1 helyet hátra eshetnek még ma, de a 12. helynél hátrább nem kerülhetnek.
    Köszönöm a figyelmet! (16:16:10)

90+1
    Már a ráadás másodperceiben járunk, Márkus most túl harcos volt, kifelé fújt a bíró.

90
    Az ultrák a végsőkig kitartva szurkolnak a hazai csapatnak, jó hangulatot teremtve a végére is.

89
    Márkushoz került egy előre vágott labda, aki 16 méterről már harmadjára lőhetett ma, ez most jó volt, Bonica védett!

88
    Kincses szerzett harcosan labdát, majd Zimon csúnyán mellé lőtt.

87
    Most is inkább a vendég csapatnál a labda, ez a meccs bizony eldőlt.

86
    Rábold szerzett labdát, majd jó 20 méterről csúnyán fölé lőtt.

85
    Bukovec buktatta ellenfelét, jogos a sárga.

84
    Sok a pontatlanság a hazaiaknál, most egy ártalmatlan szituációban a félpályánál ment ki egy passz.

82
    Néhányan már elindultak haza, úgy tűnik, a hazai közönség kezd beletörődni a vereségbe.

81
    Az ellentámadással Márkus került két védővel a 16-oshoz, lőhetett is, de Bonica védett.

81
    Most Fekete lába alatt csúszott el Surányi beadása.

80
    Nagy helyzet a vendég kapu előtt. Bukovec beadása elszállt többek előtt is, Áder lyukat rúgott, majd ismét Bukovechez került a labda, de kihagyta.