Férfi Junior Válogatott – PICK 23:29 (vége)
Férfi Junior Válogatott
23:29 (14:16)
OTP Bank - PICK Szeged
hétfő 03.03.2014, 18:00 • Balatonboglár, Urányi János Sport és Szabadidő Központ • Férfi kézilabda NB1

Az első félidőt hasonló második követte, azonban a Pick Szeged érvényesítette nagyobb rutinját, s végül a Tisza-partiak hatgólos győzelmet arattak egy kifejezetten közönségszórakoztató, remek mérkőzésen.

Köszönjük, hogy figyeltek ránk! Ne feledjék, március 5-én, szerdán ismét, és a szezonban utoljára jelentkezünk Balatonboglárról, ahová akkor a Grundfos Tatabánya KC alakulata érkezik. (19:26:03)

60
    Véget ért a mérkőzés. (23:29)

60
    Horváth Dániel – Horvácki Márió – TÓTH BALÁZS volt a labda útja, utóbbi hat méterről gyönyörű mozdulattal talált a léc alá. (23:29) (23:29)

59
    Villámgyors lerohanás zárásaként HEGEDŰS MÁRK lőtte ki a csereként pályára küldött Miklós Gergő kapujának bal oldalát. (22:29) (22:29)

58
    Kereken két perccel a találkozó vége előtt kiegészültek a vendégek. (22:28) (22:28)

57
    ALBERT-TÓTH LÁSZLÓ ment fel a falra, s szerezte meg a házigazdák huszonkettedik találatát. (22:28) (22:28)

57
    Kapuscsere a vendégek oldalán, Mikler Roland helyére Tóth Mihály érkezett. (21:28) (21:28)

56
    Albert-Tóth játszotta be a játékszert Horváth Dánielnek, akit azonban Hegedűs Már lerántott, így a kétperces kiállítás sorsára jutott. (21:28) (21:28)

56
    Kereken öt perc a találkozóból hátralévő idő. (21:28) (21:28)

55
    NIKOLA PRCE tört be és szerezte a szegediek huszonnyolcadik gólját. (21:28) (21:27)

53
    A gyors vendégellenakció végén HEGEDŰS MÁRK volt eredményes. (21:27) (21:27)

53
    TÓTH BALÁZS a balszélről berobbanva jegyezte a Junior Válogatott újabb találatát. (21:26) (21:26)

52
    Horváth Dániel esett nagyot Ilyés Ferenc szorításában, így a szegediek kiválósága két perce kiállni kényszerült. (20:26) (20:26)

52
    GIDAI MÁTÉ góljával ismét hatgólos előnybe került a Pick Szeged. (20:26) (20:26)

51
    A büntetőt VIZES PATRIK végezte el, a csereként pályára lépő Tóth Mihály tehetetlennek bizonyult a lövéssel szemben. (20:25) (20:25)

51
    Prce szabálytalankodott Priczel Bencével szemben, hazai hétméteressel folytatjuk a találkozót. (19:25) (19:25)

51
    Larholm – ZUBAI SZABOLCS volt a labda útja, utóbbi beállóból ragasztott nagy gólt a kapu közepébe. (19:25) (19:25)

50
    Kiegészültek a házigazdák, kilenc és fél perc a találkozóból hátralévő idő. (19:24) (19:24)