Viborg HK – Ferencváros 40:32 (vége)
Viborg HK
40:32 (18:14)
FTC Rail Cargo Hungaria
hétfő 03.03.2014, 20:00 • Viborg Stadionhal - Viborg (DEN) • Kupagyőztesek Európa Kupája

Csalódást keltő eredmény és még nagyobb csalódást keltő játék a Ferencváros részéről a mai napon. Nyolc gólos előnyt szerzett a Viborg a magyarországi visszavágó előtt, de ennél is rosszabbul festett a Fradinál a mutatott játék, különösen védekezésben. Elképesztően sok lerohanásgólt lőtt ma a dán ellenfél.
    Negyven gólt az FTC európai kupameccsen emberemlékezet óta nem kapott, ma sajnos ez történt.
    A 32 lőtt góllal nem is lenne gond, idegenben ez teljesen rendben van, meccset is lehetne vele nyerni.
    A dánok emberhátrányban is kedvük szerint lődözték a gólokat. A védekezés mellett a kapusteljesítmény is borzalmas volt ma, az átlövők, Gullden és Burgaard is megszórtak minket, a szélsőknek is jól ment. A nemrég reaktivált Mikkelsen is a bal szélről sok gólt szerzett. A meccs hőse egyértelműen Isabelle Gullden lett 12 góljával, Burgaard nyolcszor vette be a kapunkat.
    Mikkelsen, Damnjanovic és Lyksborg is megszórt.
    A Ferencvárostól Szucsánszki és Kovacsicz dicsérhető, még Steinbachnak és Szamoránskynak akadtak jó pillanatai.
    A Fradinak csoda kell a továbbjutáshoz, de a nyolc gól nem teljesen reménytelen, főleg az idegenben szerzett sok gól miatt.
    A végeredmény tehát Viborg – Fradi: 40-32!
    ---- (21:39:43)

60
    Mérkőzés vége. (40:32)

60
    Abramovics védte Burgaard próbálkozását középről és le is járt az idő. (40:32) (40:32)

60
    Időt kért a Viborg az utolsó támadás előtt. (40:32) (40:32)

60
    SZAMORÁNSKY játszotta magát tisztára és beállóból a bal alsót lövi ki. (40:32) (40:32)

60
    Tomori lerántásáért Lyksborg megy ki két percre, amiből egy percet tud leülni. (40:31) (40:31)

59
    MIKKELSEN a bal szélről szokás szerint bebombázza a kapunkba. NEGYVEN gólnál jár a Viborg!! (40:31) (40:31)

59
    KOVACSICZ a jobb szélről hátrányból is betalál. (39:31) (39:31)

58
    BURGAARD jobbról újabb átlövésgóllal jelentkezett előnyből. (39:30) (39:30)

58
    KOVACSICZ futott be középre és szemfüles gólt szerzett. (38:30) (38:30)

58
    Torstensson bejátszása nem jó. (38:29) (38:29)

57
    Szamoránsky megy ki két percre lerántásért, a potyagólt nem adták meg szerencsére, Abramovics lába között pattant (volna) be. (38:29) (38:29)

57
    SZAMORÁNSKY szerez szép gól beállóból Tomori bejátszása után. (38:29) (38:29)

56
    DAMNJANOVIC középről a bal felsőbe bombáz. (38:28) (38:28)

56
    PENA értékesíti a hetest a jobb oldalra félmagasan. (37:28) (37:28)

56
    Két kezes lökésért állítják ki Lyksborgot, közben hetes is következik a Fradinak. (37:27) (37:27)

55
    Pena is a kapufát trafálta telibe. Félő, hogy nagyon csúnya vereség lesz belőle. (37:27) (37:27)

55
    MIKKELSEN a bal szélről ismét betalál, most a rövidbe dobja pattintva. (37:27) (37:27)