Magyarország U19 – Finnország U19 4:0 (vége)
Magyarország U19
4:0 (3:0)
Finnország U19
csütörtök 06.03.2014, 13:10 • Telki Edzőcentrum • Felkészülési mérkőzések

A játékvezető meg sem várta a középkezdést, lefújta a mérkőzést, ezzel megérdemelten nyertünk 4-0 arányban a finnek ellen!
    Remekül játszottunk végig, kisebb ingadozások voltak, amikor a finnek támadtak, de ilyen fiataloknál még ez megesik! Öröm volt nézni, ahogy az U19-esek négy gólt szórnak tegnapi ellenfelünknek és javítják a felnőtt csapat hibáit!
    Köszönjük szépen a megtisztelő figyelmet, további szép délutánt kívánunk Önöknek! (14:53:34)

90+2
    Magyarország gólt szerzett!Nagy íveli be a labdát a bal oldalról, MEDGYES érkezik a beadásra, leveszi, maga elé rakja, majd 7 méterről lő a hálóba, itt van a magyar fiú jól megérdemelt gólja, ezzel 4-0!

90+1
    A játékvezető kettő percet hosszabbít.

89
    A beadás most sem jó, elszáll mindenki feje fölött a játékszer, kirúgás következhet.

88
    Lorentz ad be a szélről, Gotte alászalad a labdának és de a kapus végül eléri ujjbeggyel és kitolja szögletre.

87
    Nagyon pontatlan a játék a sok csere óta, nagyon sok a kapkodás is.

86
    A beadás veszélytelen, a védők könnyedén szabadítanak fel.

85
    Vida lövese vágódott le egy védőről és pattant szögletre!

84
    Ismét beszorulnak a finnek a térfelükre!

83
    A beadás jól jön, de a finn kapus is és lehúzza!

82
    Egy megelőző szerelést követően szöglethez jutunk.

80
    A második játékrészben egyelőre jól védekezik a vendég csapat.

79
    A hazaiak birtokolják a labdát a középpályán.

78
    Eseménytelen a mérkőzés, inkább a testi küzdelmekről szól a játék, mint a futball szépségeiről.

76
    Tuomikoski helyén Puro a pályán.

75
    Csábi helyett Nagy D. a pályán.

73
    A mai napon abszolút mi dominálunk, az utóbbi pár percben nem is nagyon hajtottunk már.
    Gólok: 12. Asztalos, 33. Lorentz, 41. Asztalos, 90+2. Medgyes

Lapok:   58. Tuomikoski (FIN3)

Magyarország U19: Leindler(Rácz, a szünetben) – Lorentz, Asztalos(Lenzsér, a szünetben), Bobál, Forgács – Csábi(Nagy D., 75.) – Németh M.(Vida, a szünetben), Zsótér(Tóth L., a szünetben), Mervó(Berecz, 70.), Tóth M. – Farkas Z(Balogh, 60.)
    Vezetőedző: Mészöly Géza

Cserék: Pad: Hrabina (k), Rácz G. (k), Vida, Medgyes, Balogh N., Talabér, Tóth L., Lenzsér, Berecz Zs.

Finnország U19: Viljtala(Gotte, a szünetben) – Tenho, Laumataja, Saarinen, Tamburini – Zolameso, Pyysalo, Tuomikoski(Puro, 76.), Elmi, Paukkonen – Hradecky
    Cserék: Gotte (k), Starck, Puro, Tamminen, Sydroos, Kvist